Завантажити ще

Дітей, які залишилися без батьків під час війни, бере під опіку фонд «Діти героїв»

Дітей, які залишилися без батьків під час війни, бере під опіку фонд «Діти героїв»
Фото: https://childrenheroes.org/

Діти, чиїх батьків забрала війна, не повинні залишатися віч-на-віч зі своїм горем і бути відкинутими на узбіччя життя. Допомогу таким дітям надає благодійний фонд «Діти героїв», який бере під своє крило тих, хто залишився без одного чи обох батьків.

Фонд «Діти героїв» заснований у березні 2022 року та його місія – супроводжувати таких дітей до повноліття. Співробітники Фонду не залишають дитину та після досягнення нею 18 років, а продовжують супроводжувати в організації навчання, надають можливість для стажування та роботи.

Крім екстреної допомоги, наприклад, коли необхідна термінова евакуація, Фонд вирішує і стратегічні завдання: підопічному надається грошова допомога 2000 грн до кожного дня народження (не рахуючи першої одноразової виплати 5000 грн) та до свят. Окрім грошей діти отримують теплий одяг, взуття, все необхідне для навчання та розвитку. Для кожної сім'ї є персональний помічник, який допомагає з усіх питань взаємодії з Фондом.

З усіма дітьми працюють психологи та педагоги, в Україні та інших країнах організовано табори відпочинку, де арт-терапія та психологічна реабілітація дозволяють дитині зменшити отриману травму. Дітям-абітурієнтам допомагають вступити до обраного вишу.

Понад півтисячі дітей уже скористалися програмами підтримки Фонду «Діти героїв», і щодня кількість підопічних збільшується на 5-10 осіб. Усього ж в Україні налічується понад 5000 дітей, які втратили одного чи обох батьків із початку російської війни проти України.

Якщо ви знаєте таких дітей, заповніть форму на сайті

Додаткова інформація є і на сторінках Фонду у соцмережах:
https://www.facebook.com/ChildrenofHeroes
https://www.linkedin.com/company/children-of-heroes/
https://www.instagram.com/children.heroes/