Завантажити ще

Дантес про розставання з Дорофєєвою: Треба було дивитися на стосунки, а не розповідати про них

Дантес про розставання з Дорофєєвою: Треба було дивитися на стосунки, а не розповідати про них
Фото: instagram.com/vladimirdantes

Співак і телеведучий Володимир Дантес зізнався, що причиною розлучення з дружиною Надією Дорофєєвою стало небажання пари намагатися зберегти шлюб. В інтерв'ю YouTube-каналу "Розмова" артист розповів, що якоїсь миті він зрозумів, що хотів би пожити для себе, а не для своєї дружини.

- Щось збиралося довгий час, щось не так і чогось ніхто не хоче нічого робити для цього... Для себе я відповів, ще коли ми розходилися: на початку лютого. Тоді я відповів, що ми реально не любимо одне одного. І тоді ти приймаєш рішення: "Давай, мабуть, жити окремо". І ми думали місяць, типу дати час, але розпочалася повномасштабна війна, потім ще щось, – сказав шоумен. - Якоїсь миті я почав розуміти, що мені потрібно пожити для себе. Мені здавалося, що я забагато живу для своєї дружини і треба зайнятися собою. А потім ти бачиш, що це норм і для неї. Ти бачиш, що ви все більше й більше стаєте особистостями, які мають мало чого спільного.

Дантес додав, що їхні стосунки з дружиною почалися в юному віці, згодом змінювалися та ставали різними. 

- Я не хочу говорити про свої стосунки, тому що я за 10 років нарозповідався і повірив у те, що вони саме ті, як я про них розповідаю. Насправді треба було дивитися на стосунки, а не на те, що ми розповідали про них. [Ти працюєш не над стосунками], ти працєюш над «ідеальною парою шоу-бізнесу». - Так, там є й інші проблеми, про які я точно не розповідатиму. Але до 1-2 лютого у мене ось така картинка, далі у мене картинка взагалі інша. І причини інші. Але це на совісті вже не моєї. І не мені це розповідати. У мене є свої образи, я пережив і злість, і ненависть. А зараз такий: "Ось я вирішив, хай так і буде". А далі не мені з тією кармою жити, – підсумував він.

Ексзакохані оголосили про розставання в березні 2022 року, але розлучення пари так і не відбулося. Артист розповів, що може підписати необхідні папери 26 листопада.

Раніше в інтерв'ю "ЖВЛ" Надя Дорофєєва зізналася, що рішення про своє розлучення пара обмірковувала півроку. Співачка заявила, що в якийсь момент їхні стосунки переросли у дружбу, вони намагалися зберегти сім'ю, але не вийшло.

Після розриву пари артистка почала зустрічатися з другом сім'ї, ресторатором Михайлом Кацуріним, який також оголосив про розлучення із дружиною Дашею. Співак у цей період підтримував Дашу Кацуріну, а на чутки про їхній роман друзі реагували з гумором, при цьому фліртуючи один з одним. Пізніше їхня дружба переросла в роман.