Завантажити ще

Сталлоне спростував, що розлучається з дружиною через домашнього улюбленця

Сталлоне спростував, що розлучається з дружиною через домашнього улюбленця
Фото: Тасос Катоподіс/Getty Images для Фонду Дуайта Д. Оппермана

Американський актор і кінорежисер Сільвестр Сталлоне спростував чутки, що приводом для розлучення з дружиною стала їхня собака. У коментарі TMZ артист заявив, що у подружжя справді були розбіжності щодо догляду за твариною, проте їхній розрив жодним чином з цим не пов'язаний.

- Ми не припинили стосунки через таку дрібну суперечку, - наполягав актор. - Ми просто розійшлися у різні боки. Я дуже поважаю Дженніфер. Я завжди любитиму її. Вона дивовижна жінка. Вона найкраща людина, яку я коли-небудь зустрічав.

Чутки про можливе розставання подружжя Сталлоне з'явилися на початку серпня, коли видання Daily Mail опублікувало знімки з новим татуюванням Сільвестра - на місці, де раніше було набито зображення його дружини, з'явився малюнок собаки з фільму "Роккі". Але й ці вигадки артист також спростував, заявивши, що тату просто "зіпсувалося" і він "освіжив" його без жодного злого наміру. При цьому додав, що він ще має велике татуювання знімка дружини на спині.

Заяву на розірвання шлюбу з чоловіком 54-річна Дженніфер Флавін подала 19 серпня в окрузі Палм-Біч, штат Флорида. Причиною такого рішення жінка назвала "безповоротну руйнацію шлюбу між сторонами". Вона має намір повернути собі дівоче прізвище та порівну поділити спільно нажите майно. Задля цього також попросила суд заборонити Сильвестрові на час розгляду справи продавати, передавати, поступатися чи розпоряджатися будь-якими активами.