17 червня
Завантажити ще

Оля Полякова про грузинські "Танці з зірками": Не знала, що буду в парі з Єжовим

Оля Полякова про грузинські
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова в інтерв'ю "ЖВЛ" розповіла, як стала учасницею грузинської версії шоу "Танці із зірками". За словами Полякової, позмагатися за кубок проєкту їй запропонували продюсери ще влітку, коли вона виступила із благодійним концертом у Тбілісі. Проте новина, що партнером Олі по шоу буде артист її балету Максим Єжов, стала для виконавиці справжнім сюрпризом.

- Як я потрапила у шоу? У нас влітку був благодійний концерт у Тбілісі. З продюсером цього концерту Ноє та Іраклі Макацарія ми разом сиділи в ресторані після виступу і пили вино Сапераві. І це воно в усьому винне (сміється), бо я мекнула і пообіцяла танцювати. А я жінка, яка завжди тримає слово, тому я тут, я танцюю, - поділилася артистка. - Я думала, що в мене буде [партнером] грузин. Так зробили продюсери. Вони хотіли, щоби була повністю українська пара, і привезли мені Максима. Це було неочікувано. У нас навіть є сюжет, де [ми перед стартом сезону] вперше бачимося з Максом.

- Мені зателефонували з Грузії. Кажуть, треба танцювати. Я теж думав, що танцюватиму з грузинкою, - зазначив Єжов. - А тут сказали, що це Оля Полякова (сміється).

Полякова та Єжов близько місяця перебувають у Тбілісі, де щоденно тренуються. Пара хоче виграти проєкт, аби допомогти українській родині.

– Ми хочемо виграти. Бажаємо виграти квартиру в Батумі, і не просто так. Якщо ми виграємо, то подаруємо її якійсь багатодітній родині, яка втратила своє житло на території України, – уточнили вони.

Виконавиця бере участь у грузинській версії шоу з благодійною місією – у рамках проєкту "Незламні" з Dobro.ua збирає кошти на протези до українців, які постраждали від російської агресії.