Завантажити ще

Переможницею "Голосу країни-12" стала учасниця команди Заріцької та Мацоли

Переможницею
Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

Переможницею дванадцятого сезону вокального шоу "Голос країни" на "ТЕТ" стала учасниця команди Олександри Заріцької та Андрія Мацоли "Другий шанс" Марія Квітка. У фіналі проекту, який пройшов у прямому ефірі зі станції метро "Майдан Незалежності", вона виконала дві пісні - "Птах" гурту ДахаБраха та Сергія Жадана, а також пісню Данила Крижановського на вірш "Реві та стогні Дніпр широкий" Тараса Шевченка.

- Насправді, я в шоці трохи. Але мені хотілося б нам усім сьогодні побажати нашої великої та єдиної перемоги. Тому що всі ці речі не мають для нас жодного сенсу, якщо ми не маємо перемоги у цій війні. А я впевнена на мільярд відсотків, що ми обов’язково все це переможемо! - подякувала Марія.

У фінальному епізоді вибір переможця відбувався у два етапи. Спочатку перед глядачами виступили усі 16 фіналістів, після чого кожен тренер розподілив 100% своїх голосів між чотирма учасниками своєї команди. Ці бали були додані до результатів голосування глядачів і лише один з вокалістів від наставника потрапив до наступного туру. Так, у фіналі опинилися Давид Маскіса (команда Наді Дорофєєвої), Василь Палюх (команда Потапа), Марія Квітка (команда "Другий шанс") та Сергій Соловйов (команда Олі Полякової). Переможця сезону було обрано шляхом глядацького голосування.

Марія Квітка, окрім звання "голосу країни", отримала суперприз від народного тренера Андрія Мацоли, запис пісні, ротацію та кліп.

Фото: instagram.com/rostickdesign/

Фото: instagram.com/rostickdesign/

Що відомо про переможницю

Марія Квітка родом із міста Корсунь-Шевченківський, Черкаської області. До участі у вокальному шоу дівчина працювала художницею по костюмах на телебаченні, зокрема у проектах "Танці про зірки" та "Голосі країни". На етапі "сліпих прослуховувань" Марія потрапила в команду Олі Полякової, але в нокаутах програла своєму супернику і була врятована командою "Другого шансу".

 

Новини по темі: Голос країни