Завантажити ще

На церемонії відкриття ЧС-2022 у Катарі виступили Чонгук з BTS та Морган Фрімен

На церемонії відкриття ЧС-2022 у Катарі виступили Чонгук з BTS та Морган Фрімен
Фото: REUTERS

У Катарі 20 листопада відбулася церемонія відкриття чемпіонату світу-2022 з футболу. Організатори влаштували яскраве шоу з піротехнікою на 60-тисячному стадіоні Ель-Байт в Ель-Хаурі.

На церемонії виступив один із вокалістів K-поп-групи BTS 25-річний Чонгук. Він виконав один із саундтреків цього Мундіалю під назвою Dreamers. До нього під час виступу приєднався катарський співак Фахад Аль Кубаїсі. Він виконав уривок пісні арабською мовою. На сцені з'явився також легендарний актор Морган Фрімен, який доповнив церемонію відкриття розповіддю про те, як культури об'єднані спортом.

Раніше низка зірок відмовилася брати участь у церемонії через порушення прав людини в Катарі. Зокрема, співачка Дуа Ліпа, на виступ якої чекали на відкриття, в Instagram спростувала факт переговорів з організаторами турніру, але зазначила, що відвідає Катар лише "після виконання всіх обіцянок у галузі прав людини".

ЧС-2022 у Катарі триватиме 18 грудня. Це буде останній Мундіаль в історії, у фінальній частині якого виступатимуть 32 команди. Вже на ЧС-2026 у Канаді, Мексиці та США зіграють 48 збірних.