Завантажити ще

Екссоліст YUKO Стас Корольов 6 годин виконував одну й ту саму пісню, щоб зібрати 1 мільйон для ЗСУ

Екссоліст YUKO Стас Корольов 6 годин виконував одну й ту саму пісню, щоб зібрати 1 мільйон для ЗСУ
Фото: instagram.com/staskoroliov

Екссоліст гурту YUKO Стас Корольов у свій день народження, 13 листопада, зібрав понад 1 мільйон гривень на підтримку ЗСУ під час "нескінченного концерту". Щоб закрити збір, співакові та його музикантам знадобилося 6 годин 11 хвилин. Виступ артиста транслювало на своєму YouTube-каналі видання "СЛУХ", а глядачі приєднувалися до збору онлайн.

Спеціальними гостями концерту стала ексколега Стаса по групі YUKO Юлія Юріна, а також зірка "Ліги сміху" і учасник інародного театру абсурду "Воробушек" Вася Байдак. Перша виконала свій трек "Довбаний світ", а другий привітав Корольова з днем народження і закликав глядачів донатити.

Зібрані кошти артист передасть на придбання 50 комплектів зимових шин для автомобілів медичного батальйону "Госпітальєри", який із 2014 року займається евакуацією цивільних та військових з фронту.

Про те, що планує зібрати кошти для допомоги військовим, Корольов оголосив напередодні в Instagram. За задумом артиста ідея "нескінченного концерту" полягала в тому, щоб разом зі своїм бендом грати по колу одну й ту саму пісню, доки їм не вдасться зібрати 1 мільйон гривень.

Корольов був учасником гурту YUKO з 2016-го по 2020 рік разом із вокалісткою Юлією Юриною. Колектив співпрацював з лейблом Івана Дорна та у 2019 році став фіналістом Національного відбору на "Євробачення" в Україні з інтерпретацією народної пісні "Ой у лузі калина стояла" - Galyna Guliala. У 2020 році гурт оголосив про розпад.