Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зірка серіалу «Рей Донован» Лів Шрайбер на аукціоні Миколи Тищенка купив статуетку із Сєвєродонецька

Зірка серіалу «Рей Донован» Лів Шрайбер на аукціоні Миколи Тищенка купив статуетку із Сєвєродонецька

Міжнародний фонд  Way of peace Миколи Тищенка провів благодійну вечерю в Нью-Йорку, де зібрав для допомоги Україні понад 4 000 000 гривень.

Серію благодійних вечерь CHARITY DINNERS ініційовано дружиною народного депутата України Миколи Тищенка Аллою Барановською за підтримки фонду Тищенка Way of peace та МЗС України, щоб нагадувати світові про важливість підтримки України та фінансової допомоги для оборони. Раніше благодійні вечері проходили у Празі, Парижі та Ніцці.

Благодійний захід відвідали представники американського істеблішменту, дипломати, бізнесмени та зірки американського кіно. Традиційно на вечері гостей познайомили з автентичною українською кухнею та провели благодійний аукціон.

На аукціоні розіграли прапор України зі звільненої 11 вересня Гоптівки на Харківщині, який передав фонд «Постраждалі діти війни». Лот удалося продати за 120 000 грн. Головний символ незламності української армії — браслет", зроблений з останньої довоєнної партії "Азовсталі,  - продали за 160 тисяч. Також на аукціоні були продані вишиванка, створена близько 20-х років, художника OL'SLOL'D TSVETNOSTI та статуетка півника від жительки Сєверодонецька. Ці лоти придбав голлівудський актор Лів Шрайдер, зірка серіалу «Рей Донован», фільмів «Крік» та «Люди Х». Картину української художниці Ольги Штейн "Seraphim" вдалося продати за 340 000 грн.

Голова Миколаївської ОВ Віталій Кім передав картину з частково зруйнованої будівлі обладміністрації. Її продали за 800 тисяч грн.

«Кошти, виручені від продажу квитків на вечерю та аукціону, фонд передасть на закупівлю автомобілів для Міністерства охорони здоров'я України, щоб транспортувати поранених воїнів із передової у шпиталі, також за традицією частину коштів буде переведено на платформу, започатковану президентом України Володимиром Зеленським, «United 24», - заявив засновник Way of peace, заступник голови президентської фракції «Слуга народу» Микола Тищенко.

Гостям та благодійникам показали, що таке український колорит та традиції, у сучасному просторі на Манхеттені LAVAN541.

Завдяки технологічній локації на вечері на трьох стінах були проекції, які перенесли гостей у атмосферу України.

«Естетика кожної благодійної вечері передає певні смисли та символи України. Цього разу у Нью-Йорку символом вечері стала калина, яка здавна сприймалася як дерево крові, роду й пов'язувала покоління та символізувала гордість за своїх предків. Калина для українців – це відродження життя», - пояснила стиль вечора інфлюєнсер та ініціатор CHARITY DINNERS Алла Барановська.

Беззмінні шефи серії благодійних вечорів та судді «МайстерШеф» Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський підготували меню із традиційними та сучасними українськими стравами. Гостей пригощали борщем зі сметаною за давньою українською технологією, голубцями, котлетою по-київськи та іншими добре знайомими українцям стравами.