Завантажити ще

Зірка "Універу" Ганна Кузіна розповіла про актора з серіалу, який підтримав її після нападу РФ

Зірка
Фото: instagram.com/anna_kuzina_official

Українська актриса Ганна Кузіна, найбільш відома за роллю Яни Семакіної у російському комедійному серіалі "Універ. Нова общага", зізналася, з ким із колег  підтримує зв'язок після повномасштабного вторгнення РФ. В інтерв'ю "На часі" журналістці Аліні Доротюк артистка зазначила, що на майданчику завжди панувала доброзичлива атмосфера, а члени команди хвалили українців.

- [Останній сезон] знімався 2020 року. Тоді начебто не було таких настроїв. З ким я спілкувалася? Якщо говорити про знімальну групу, про всіх, хто працював, особливо молодь, вони завжди говорили: "Вау, Україна! Ви такі просунуті". Це і операторська група, яка знає наших операторів і бачила їхні роботи, це і гримери – вони у захваті. Тобто якщо ми говоримо про якийсь побутовий рівень, про спілкування людей, то не було жодної напруги. Ніхто мені не казав: "Крим - наш! Ви хохли". Такого ніколи не було, – поділилася Ганна.

Єдиний актор на майданчику, з ким Кузіна досі підтримує зв'язок, - виконавець ролі Майкла Арарат Кещян. Артистка натякнула, що він на боці українців.

- Щодо інших. Мені здається, що більшість людей, вони "заручники" режиму (крім тих, хто виступає "ЗА"). Я теж не знаю, що б робила, будь я на їхньому місці. Що я могла собі дозволити, а що боялася б робити, – уточнила Ганна. – Дуже важко після 24 лютого підтримувати зв'язок, як раніше. І деякі люди з Росії, друзі та знайомі, їм було дуже страшно та незручно писати мені. У мене є подруга, з якою ми спілкуємося. Вона шокована тим, що відбувається. Є люди, які просто дізналися, що зі мною все гаразд, і на цьому наш зв'язок закінчився.

На запитання, що думає про позицію ексколеги Ганни Хількевич, Кузіна відповіла:

– Це не про розчарування. Я не знаю, як це пояснити. Їй із цим жити. Ми не спілкуємось і, напевно, вже не будемо. Може, у мене такий характер. Я завжди намагаюся поставити себе на місце когось і зрозуміти, як би я вчинила. Напевно, вона має якісь цілі, чому вона так робить.

Раніше зірка "Ворожки" Анастасія Цимбалару заявила, що може не повернутися у професію, якщо після закінчення війни телеканали та кінокомпанії продовжуватимуть співпрацювати з російськими мовниками.

Новини по темі: Актори