Завантажити ще

У Південній Кореї вперше покажуть українські фільми

У Південній Кореї вперше покажуть українські фільми
Фото: facebook.com/dzidziokontrabas

У Південній Кореї вперше покажуть українські фільми. Кіноогляди стрічок українського виробництва пройдуть у Сеулі 15-20 листопада 2022 року у рамках Благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. До програми увійшли одразу чотири фільми, створені за підтримки Держкіно. Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства у Facebook.

"Толока" Михайла Іллєнка - екранізація балади Шевченка "У тієї Катерини хата на помості...". У центрі сюжету історія про те, як три козаки закохалися в Катерину, а вона пообіцяла вийти за того, хто визволить із полону її брата. Під час пошуків двоє козаків загинули, а третьому вдалося врятувати брата та привезти його до України. І лише тоді Катерина зізналася, що це не брат, а її коханий. Події у фільмі охоплюють великий проміжок часу – від козацьких часів до анексії Криму та початку війни в Україні у 2014 році. Зйомки картини тривали понад 7 років.

"Щедрик" Олесі Моргунець-Ісаєнко - емоційна історія втрати, дружби та сімейного кохання.

"Dzidzio Контрабас" Олега Борщевського - народний суперблокбастер, який вийшов на екрани у 2017 році. За сюжетом, молоді хлопці промишляють контрабандою – перевозять через кордон цигарки. Спритні герої одягаються в костюми греко-католицьких священиків, щоб на митниці збільшити шанс на успіх цигаркової справи. Але тут, за законом жанру, на горизонті з'являється красива леді та руйнує плани "церковнослужителів".

"11 дітей із Моршина" Аркадія Непіталюка – комедійний фільм 2019 року, події в якому відбуваються у місті Моршин Львівської області. Всім відомо, що населений пункт був заснований на місці падіння метеориту, який багатий на рідкісний метал – осмій. Прагнучи заробити гроші легким шляхом, аферистка Сніжана вирішує обманом оволодіти цінним об'єктом. Але на її шляху з'являються 11 дітей із Моршина, котрі хочуть покласти кінець несправедливості.

Покази у Кореї організовані благодійним фондом "Двері" та Посольством України в Республіці Корея у співпраці з корейськими компаніями TRA Media та Vainer. Урочисте відкриття заходу відбудеться 15 листопада 2022 року у приміщенні Корейського кіноархіву.

Раніше українська драмеді "Я працюю на цвинтарі" вийшла у кінопрокат у Чехії.