23 травня
Завантажити ще

Роднянський та Слабошпицький знімуть художній фільм про війну в Україні

Роднянський та Слабошпицький знімуть художній фільм про війну в Україні
Фото: instagram.com/alexander.rodnyansky

Продюсер Олександр Роднянський оголосив про початок роботи над художнім фільмом про війну в Україні. Кінострічку його продюсерська компанія AR Content зніме разом із голлівудськими колегами Anonymous Content. Режисером та автором фільму стане український кінематографіст Мирослав Слабошпицький («Моя бабуся Фані Каплан», «Плем'я»). Про це Роднянський розповів у соцмережах.

В основу картини лягла стаття британського журналіста Пітера Померанцева "Ми можемо бути лише ворогами", опублікована в американському виданні The Atlantic.

- З моменту, коли 24 лютого мене розбудили російські ракети, які вибухнули в моєму рідному місті Києві, для мене стало дуже важливим зняти особистий фільм про цю війну. Коли Олександр і Нік поділилися цією статтею зі мною, я знав, що це буде чудова можливість спробувати знайти сенс у цій жахливій війні проти мого народу та моєї країни, - сказав Слабошпицький у коментарі Deadline.

Продюсер нагадав, що його син Олександр Роднянський 24 лютого був у Києві, і саме він повідомив про початок війни. Олександр Роднянський-молодший працює радником президента Володимира Зеленського.

- Цей проєкт стане для мене особливим. Ми хочемо зрозуміти, що відбувається із зовні звичайними людьми, які перетворюються на очах на жорстоких убивць і ґвалтівників. Це буде складна розмова про розлюднення та його причини. Незважаючи на те, що виробляють фільм американські компанії, він буде знятий українською та російською мовами. Максимально точно та чесно, - написав Роднянський.

Роднянський більше 20 років працював у Росії, але все ще має українське громадянство. Вин засудив вторгення Росії в Україну та виїхав за кордон. 17 травня Роднянський повідомив, що розпочав роботу над серіалом «Вся кремлівська рать» за книгою журналіста, колишнього головного редактора телеканалу “Дощ” Михайла Зигаря. Зигар у своєму Інстаграмі розповів, що від початку екранізацією книги зацікавилася Анджеліна Джолі, проте пріоритети змінила пандемія.