28501
0
15 квiтня
Завантажити ще

До трійки лідерів голосування за журі Нацвідбору на "Євробачення" увійшли Тополя, Джамала та Саніна

До трійки лідерів голосування за журі Нацвідбору на
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя, співачка Джамала та фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна стали переможцями у голосуванні за журі Нацвідбору на "Євробачення-2023", яке "Суспільне" спільно з Мінцифри провело у додатку "Дія".

Лідером серед глядачів став фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя, який отримав 17,41% голосів. А Джамала та Юлія Саніна набрали понад 15%. Остання випередила Тіну Кароль на 0,03% (116 голосів). Загалом в опитуванні взяли участь понад 500 тисяч користувачів.

Як повідомляв мовник, артистам, які набрали найбільшу кількість голосів, буде запропоновано підписати угоду з "Суспільним". Якщо хтось із цієї трійки не зможе підписати угоду, членом журі стане наступний кандидат за рейтинговим списком результатів голосування. Після підписання угоди трійку буде оголошено публічно.

Цього року через війну в Україні Нацвідбір на "Євробачення" відбудеться в укритті 17 грудня у форматі телевізійного концерту. Раніше мовник оголосив лонг-лист із 36 учасників, заявки яких наживо прослухають організатори конкурсу.

Наступний пісенний конкурс відбудеться у Ліверпулі від імені України. "Євробачення" у 2022 році виграв український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania, але європейський мовник заявив, що проводити шоу в Україні небезпечно через війну.

Новини по темі: Євробачення Нацвідбір