21 травня
Завантажити ще

Гурт «Гринджоли» розповів, чим займається через 17 років після "Євробачення"

Гурт «Гринджоли» розповів, чим займається через 17 років після

Лідер гурту «Гринджоли» Роман Калин після закінчення сценічної кар'єри займається саундпродюсуванням. Він пише пісні та робить аранжування здебільшого для Сергія Лазановського, з яким нещодавно випустив кліп на спільну пісню «Засинає чорний ліс». Про життя після участі у "Євробаченні-2005" з хітом "Разом нас багато" Калин розповів в інтерв'ю "КП в Україні".

-  Саундпродюсування - це те, що вмію робити, і роблю це з насолодою. Більше ніякого виду діяльності не проводжу. Проводжу на студії по 14 годин в день. Окрім неділі. Це створення пісень, це записи голосів та інструментів, зведення пісень, їхній мастеринг. Це все займає купу часу, і займатись ще чимось я просто не встигаю і не хочу, - розповів Калин.

Роман Калин та Сергій Лазановський. Фото: пресслужба

Роман Калин та Сергій Лазановський. Фото: пресслужба

Калин не вважає, що гурт "Гринджоли" розпався через низьке місце на "Євробаченні". Скоріше, свою роль відіграла політика, адже пісня "Разом нас багато" була неофіційним гімном Помаренчевої революції. 

- «Євробачення» – це лотерея, результат передбачити неможливо! Як доказ – один із українських гуртів зайняв ще нижче місце, ніж ми, і він не перестав існувати. Інша справа, як про це пишуть ЗМІ, як це подають критики і, знову ж, я вважаю, тут не обійшлось без політики...Дуже вже нас сплели з політичними розбірками в Україні того часу, і всіх більше цікавило наше політичне кредо, аніж музика. І коли ти розумієш, що тобі або все життя відбиватись від якихось політичних звинувачень і якимось чудом просувати свою музику, або просто робити музику і за це отримувати кошти на життя, то вибір стає очевидним, - вважає музикант. 

На "Євробаченні-2005" гурт "Гринджоли" зайняв до 19 місце. Це другий найнижчий результат України на конкурсі після гурту O.Torvald, який посів 24-е місце у 2017 році.

"Разом нас багато" - Гринджоли, 2005

Сергій Лазановський I RIDNYI feat GREENJOLLY - Засинає чорний ліс (пісня УПА), 2022

Новини по темі: Євробачення