Завантажити ще

Данилко продав легендарне авто Фредді Мерк'юрі за 11 мільйонів гривень

Данилко продав легендарне авто Фредді Мерк'юрі за 11 мільйонів гривень
Фото: facebook.com/VerkaSerduchka.Official

На аукціоні в Лондоні продали унікальний автомобіль - Rolls-Royce Silver Shadow 1974 випуску. Машина належала Фредді Мерк'юрі, а на аукціон була виставлена її нинішнім власникам, артистом Андрієм Данилком. Про це повідомили на сторінці центру реабілітації постраждалих від війни для дорослих та дітей "Superhumans" у Facebook.

Аукціон Sotheby's пройшов 5 листопада у Лондоні. Машину придбали за 250 тисяч фунтів стерлінгів (284 тисячі доларів або 11 мільйонів гривень). Усі кошти Данилко передасть для створення сучасного центру реабілітації та протезування в Україні.

- Неймовірна сума, дуже щедрий донешнш, суттєва підтримка для нашої клініки, і - суттєвий внесок у віру у світлих людей. Ми вдячні Андрію Данилку неймовірну кількість разів. Тепер, завдяки йому, у наших стінах битиметься частина енергії легендарної Queen, – зазначили представники центру.

Фронтмен культового гурту Queen Фредді Мерк'юрі їздив на Rolls-Royce Silver Shadow до останніх днів життя. Важливо, що вперше аукціонний будинок не братиме свій відсоток, як це зазвичай буває, а всі 100% коштів, виручених за авто, перерахують на благодійну мету.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Superhumans (@superhumans.center)