28501
0
4 березня
Завантажити ще

Снайперша ЗСУ Євгенія Емеральд вдруге стане мамою

Снайперша ЗСУ Євгенія Емеральд вдруге стане мамою
Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Офіцер ЗСУ Євгенія Емеральд із позивним "Жанна д'Арк" чекає на дитину. Радісною новиною захисниця України поділилася в Instagram, опублікувавши знімки, де її "тягне на солоненьке".

- У мене під серцем бандерятко. Коли почалося повномасштабне вторгнення, я дала слово українському народу, що буду на цій війні, поки ми не виженемо ворога! І я не дотримала слова... Вибачте мені, друзі. Я так довго не наважувалася сказати... Вагітний снайпер - прямий сюр якийсь, - зазначила Євгенія.

За словами Емеральд, перші місяці вона приховувала своє становище від чоловіка і командирів і воювала на передовій, поки не замучила токсикоз. Для Євгенії це друга дитина.

- Так сталося, що на цій війні від кохання двох військових зародилася нова душа. Майбутній захисник чи захисниця України. І це була єдина причина, чому в середині вересня я залишила бойовий фронт і перейшла у тиловий фронт. Багато хто говорить, що ця дитина врятувала мені життя.

Кілька тижнів тому Емеральд вийшла заміж за коханого просто на передовій. Обранець снайперки Євген теж служить у лавах ЗСУ. До війни захисниця зустрічалася із чоловіком, але він поїхав за кордон, залишивши її одну. Від першого шлюбу військова має доньку.

Євгенія Емеральд до війни займалася ювелірним бізнесом. З початком вторгнення вступила до тероборони, а потім до полку спеціального призначення «Сафарі». Євгенія навчалася на військовій кафедрі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Євгенія Емеральд (@emerald.evgeniya)