Завантажити ще

"Океан Ельзи" записали нову версію "Весни" для допомоги постраждалим дітям

Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Гурт "Океан Ельзи " презентував нову версію треку "Весна", щоб допомогти українським дітям, які постраждали від російського вторгнення. Адаптація пісні є спільним проєктом колективу, французьких музикантів та ЮНІСЕФ France. Про це лідер гурту Святослав Вакарчук повідомив у Facebook.

Оригінальну пісню випустили наприкінці січня 2022 року за кілька тижнів до повномасштабного нападу РФ. За словами Вакарчука, ідею перезаписати трек із використанням французької та української мови запропонували музиканти зі Studio d'IKKEN на знак солідарності з нашим народом.

- Ми звернули увагу на пісню "ОЕ" з поетичною назвою "Весна", в якій згадуються визначні французькі художники Аполлінер, Верлен, Рембо. На жаль, весна 2022 року замість обіцянки оновлення принесла повномасштабну війну до України, яка шокувала всіх європейців, викликавши широкі рухи солідарності по всьому континенту. Ми також приєдналися, - процитував їх виконавець.

Прибуток від релізу буде повністю переданий ЮНІСЕФ, щоб допомогти дітям, які продовжують страждати від наслідків російсько-української війни.