19 червня
Завантажити ще

"Океан Ельзи" зняли кліп про життя у тилу та на фронті

Фото: скриншот видео youtube.com/ Океан Ельзи

Гурт "Океан Ельзи" презентував кліп на новий трек "Квіти мінних зон", до якого увійшли документальні кадри, зняті на Донбасі. Пісня була написана кілька років тому, а відео створено, щоб допомогти зібрати кошти на нові якісні автомобілі для ЗСУ.

- Сьогодні у нас важлива прем'єра. Це більше, ніж просто нові пісня та відео. Це наше сьогодення, наше життя і наша віра, - зазначили у соцмережах музиканти. - Найголовніше сьогодні - це не два паралельні світи, а наша СПІЛЬНА, ОДНА НА ВСІХ реальність. Коли на відстані руки - війна, на відстані руки - тил. Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення "все добре у нас", "я норм", "живий" або просто "+". І тут же - лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни. І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту. Саме тому закликаємо вас долучитись до проєкту #ДорогиПеремоги.

За задумом режисера Олега Томіна, у кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах – життя у тилу та бойові дії на фронтах війни за свободу та незалежність України. Кошти від монетизації кліпу та пісні на музичних платформах також будуть включені до збору.

"Океан Ельзи" від перших днів війни співпрацює з волонтерами та благодійними організаціями, доставляє гуманітарну допомогу по містах України і дає благодійні концерти. Так, на одному з виступів у Польщі фронтмен гурту Святослав Вакарчук показав середній палець Росії, подякував полякам за підтримку України та заспівав свій хіт "Обійми" польською мовою.

Новини по темі: Океан Ельзи