13 червня
Завантажити ще

"Океан Ельзи" виступили на Пішохідно-велосипедному мосту у Києві

Фото: instagram.com/oktyabrika

Гурт "Океан Ельзи" дав несподіваний акустичний концерт на Пішохідно-велосипедному мосту в Києві. Музиканти анонсували зустріч за кілька годин до заходу у соцмережах. У такий спосіб артисти хотіли показати, що українці «сильні та єдині». За повідомленнями телеграм-каналу PavlovskyNEWS, лідер гурту Святослав Вакарчук спочатку планував зняти мотиваційний ролик для соцмереж, але після того, як інформація потрапила до мережі, зібрав колектив для імпровізованого концерту.

Музиканти розпочали концерт з пісні "Еверест", а також виконали хіти "Майже весна" та "Все буде добре". Колектив виступав під гітару, розписану представниками різних бригад ЗСУ на сході України, куди приїжджав із концертами Вакарчук. Фронтмен гурту закликав підтримати Україну та не втрачати надії на світле майбутнє.

- Ми не думали, що прийде стільки людей. Це була щира, спонтанна музична акція від нас як громадян та патріотів записати на тлі Дніпра кілька пісень та опублікувати їх у YouTube. Але хтось злив це у мережу, і це перетворилося на концерт, - сказав Вакарчук під час виступу.

Імпровізований концерт – це реакція гурту на ескалацію на Донбасі. Колектив не давав концертів на великих стадіонах понад чотири роки. І не випускав альбомів понад шість років. 2021 року музиканти анонсували світовий тур на підтримку виходу нової платівки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Океан Ельзи (@okeanelzy_official)