19 липня
Завантажити ще

Ірина Сопонару про коміків-мовчунів з РФ: Вони тепер ніхто для нас

Ірина Сопонару про коміків-мовчунів з РФ: Вони тепер ніхто для нас
Фото: відеоскриншот youtube.com/Аліна Доротюк

Актриса "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару заявила, що зневажає гумористів із РФ, які мовчать чи підтримують війну в Україні. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Сопонару наголосила, що така позиція назавжди обірвала їм шлях до України та співпраці з українськими коміками. За словами Ірини, на початку повномасштабної війни вона, як і багато її колег, просила росіян не мовчати, але їй не відповідали.

- Це ми ще мали надію, коли були молоді і дурні на початку війни. Велике комюніті гумористів у Росії, і ми зверталися: "Колеги, нас вбивають". У мене знайомий, а у нього 8 млн підписників у Instagram. Навіщо тобі 8 млн підписників у Instagram, якщо твій Instagram - г*вно? Він не служить нічому хорошому. Я йому пишу, кажу: "Чому ти мовчиш?" Він мені навіть не відповів, – поділилася Сопонару. – Це не друзі, не колеги, це ніхто тепер для нас. Я з одного боку розумію людину, коли їй страшно, а з іншого боку, не розумію їх і не хочу їх розуміти.

Актриса також згадала про скандал між українським співаком Максом Барським, який назвав Росію "дірявою", і росіянином Тіматі, який заявив, що українець свого часу "жрал з российськой ложки".

- Мені було так смішно. По-перше, ти – чмо. Не з твоєї точно. Він працював та отримував за це гроші. Так само ми можемо сказати Галустяну, що він з нашої ложки жер. Він тут працював і отримував за це гроші, а те, що він г*вно, ну це його батьки так, мабуть, виховали. Він не має громадянської позиції. Точніше вона є, але вона кончена, – підсумувала Ірина.

Раніше актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий відповів хейтерам, які засудили вручення йому ордену «За заслуги» ІІІ ступеня президентом.

Новини по темі: жіночий квартал