20 березня
Завантажити ще

Періс Хілтон з чоловіком показали нові кадри медового місяця на Бора-Бора

Періс Хілтон з чоловіком показали нові кадри медового місяця на Бора-Бора

Американська модель та світська левиця Періс Хілтон показала у соцмережах кадри медового місяця, який разом с чоловіком після весілля проводять на острові Бора-Бора у Тихому океані. За словами самої Періс, це перша зупинка пари у світовому турі, який триватиме сім тижнів.

– Перша зупинка під час нашого медового місяця. Світовий тур. Бора-Бора. Купання в південній частині Тихого океану з моєю любов'ю, - підписала знімки в соцмережах Хілтон.

Пара разом з іншими членами сім'ї зупинилася в готелі Hilton (Conrad) Bora Bora Nui, вартість номерів в якому становить від 1 до 7 тисяч доларів на добу. Судячи з кадрів влогу, на острові молодята займалися дайвінгом, плавали разом зі скатами, а також відвідали святкову вечерю на честь весілля. Після Бора-Бора подружжя вирушить на Таїті. Там пара проведе ще кілька днів.

Періс Хілтон та її коханий, 40-річний бізнесмен Картер Реум одружилися 11 листопада після року стосунків. Весілля відбулося в приватному маєтку в Лос-Анджелесі. На урочистості були присутні найближчі друзі та рідні пари, а також знаменитості Кім Кардаш'ян, Кріс Дженнер, Ніколь та Софія Річі.

Відомо, що Реум разом зі своїм братом володіє алкогольним брендом VEEV Spirits, пише статті для Huffington Post та Inc. Magazine. До цього Періс була тричі заручена: В 2000-му році її нареченим був манекенник Джейсон Шо, в 2005-му планувала вийти заміж за грецького бізнесмена Паріса Лациса, а 2017-му Хілтон зустрічалася з актором українського походження Крісом Зілкою.

Новини по темі: періс хилтон