Завантажити ще

Суспільне та ВВС підписали меморандум про співпрацю для підготовки "Євробачення-2023"

Суспільне та ВВС підписали меморандум про співпрацю для підготовки
Фото: corp.suspilne.media

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький та генеральний директор ВВС Тім Деві підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю на період підготовки та проведення "Євробачення-2023", яке пройде у Великій Британії від імені України. Про це повідомляється на офіційному сайті мовника.

- Я вдячний нашим партнерам — BBC — за продуктивну співпрацю. Ми вже узгодили ключові принципи і напрями роботи, щоб спільно забезпечити унікальне Євробачення: це музичне свято поєднає сучасну  українську культуру і все різноманіття британської музики та творчості, - сказав Микола Чернотицький.

Представники мовників також узгодили основні напрямки, над якими спільно працюватимуть у рамках підготовки до пісенного конкурсу. Згідно з угодою, телеканали затвердять:

  • дизайн та художнє оформлення "Євробачення-2023";
  • музичне оформлення;
  • використання українських локацій у програмному наповненні;
  • використання українських культурних елементів;
  • відображення України як країни-переможця пісенного конкурсу у посткардах (у відео-листівках);
  • вибір провідних конкурсів.

У Меморандумі йдеться, що Суспільне та ВВС домовилися залучити українських артистів та креативну спільноту до організації та проведення конкурсу. Представник українського мовника також увійде до складу спільної Наглядової комісії ВВС для проведення "Євробачення-2023".

Ліверпуль прийме "Євробачення-2023" від імені України. Конкурс пройде 9, 11 та 13 травня на "Ліверпуль-Арені".

Євробачення у 2022 році виграв український гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania", але європейський мовник заявив, що проводити шоу в Україні небезпечно через війну.

Новини по темі: Євробачення