20 червня
Завантажити ще

Тіна Кароль у США зустрілась із звільненими бійцями полку "Азов"

Тіна Кароль у США зустрілась із звільненими бійцями полку

Співачка Тіна Кароль у США зустрілася зі звільненими бійцями полку "Азов". Зустріч відбулася у Лос-Анджелесі, куди українські захисники прибули для подальшої реабілітації після визволення з російського полону. За сприяння команди активістів Stand With Ukraine Foundation зі співачкою поспілкувалися троє бійців та дружина військового, який досі перебуває у полоні. Це один із засновників українського полку "Азов" грузин Георгій, "Вікіпедія" Владислав,"Барик" Артур та дружина бійця Арсенія Юлія.

Вітаючи героїв, Тіна Кароль виконала гімн України та виступила з емоційною промовою перед світовими ЗМІ, які були запрошені на зустріч.

- Полк "Азов" - це не просто військові. «Азов» - це приклад для наслідування на покоління вперед, наші бійці є героями зі сталі, вони є символом новітньої історії України. Їхня воля, їхня жага, їхнє відчуття єдиної батьківщини надихає наших дітей і дає усвідомлення, хто такий справжній українець, що є наше ДНК. Раніше шукали героїв серед блокбастерів, та сьогодні вони тут, перед вами, герої насправді серед нас! Українські військові полку «Азов» - це справжні атланти, які тримають на своїх плечах безпеку нашої держави. Я багато разів говорила з Юлією, яка сьогодні присутня тут, її чоловік Арсеній зараз знаходиться у російському полоні. Я запитала Юлю, що б ви хотіли почути від мене, що я повинна донести до ЗМІ, до поважних персон та політиків, які сьогодні прийшли на цю зустріч? Найголовніше, що було сказано: ми повинні об'єднуватися навколо тих, хто ще у полоні. Ми повинні натискати на міжнародні організації, на політиків та світову спільноту, щоб не знижувати градус уваги до тих, хто ще у полоні! - зазначила Тіна.

Співачка закликала тих, кому небайдужі долі українців, тиснути на політиків та світову спільноту, щоб вони не знижували градус уваги до долі нашої країни та тих, хто перебуває у полоні.

- Ми маємо настискати на міжнародні організації, на політиків та світову спільноту, щоб не знижувати градус уваги до тих, хто ще у полоні! Якщо ви запитаєте мене, яка найстрашніша в житті молитва? Я вам скажу: це молитва вдови. Я знаю, що таке читати її щодня. ЗМІ повинні висвітлювати війну до тих пір, доки вона не закінчиться. Щоб зменшити кількість загублених душ, щоб світ знав про ненажерливість ворога, про жахіття російських тортур, щоб світ знав обличчя геноциду українського народу. Наша мрія проста: це мирне небо над українським прапором, адже ми маємо право на свою землю, культуру, історію й не дамо нікому стерти це з лиця землі, - сказала Тіна Кароль.

Бійці полку "Азов" тримали оборонні позиції металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі у березні-травні 2022 року. Ті, хто вижив, були захоплені наприкінці травня та звільнені під час обміну полоненими у червні. Наприкінці вересня Україна обміняла нардепа Віктора Медведчука на 200 українських  військовополонених. А 5 героїв-командирів "Азовсталі" - на 55 російських полонених.

Раніше у рамках благодійного туру в США Тіна Кароль виступила в Лос-Анджелесі разом із балетом сина Григорія Чапкіса.

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Новини по темі: Тіна Кароль Азов