18 червня
Завантажити ще

Тіна Кароль поки що не буде виконувати російськомовні пісні

Тіна Кароль поки що не буде виконувати російськомовні пісні
Фото: скриншот видео youtube.com/Голос Америки Українською

Співачка Тіна Кароль в інтерв'ю "Голосу Америки" пояснила свою позицію з мовного питання у публічному просторі та мистецтві, а також розповіла, що робитиме зі своїми російськомовними піснями. За понад 15 років співочої кар'єри у репертуарі співачки накопичилося кілька десятків хітів, частина з яких - російською мовою. За словами Тіни, з початку повномасштабної війни Росії в Україні ці треки вона просто відклала.

- В мене в репертуарі було багато російськомовних пісень, з початком війни я їх просто відклала, а це з десяток хітів, й вони просто лежать на полиці, можливо, надовго. На початку війни музика не писалась, муза не з’являлась. Якщо хотілося писати, то про біль, але мені не хотілось передавати свій біль людям, і без цього всім боляче. Хотілося зробити мотиваційне, дати людям енергію, поштовх, стимул спротиву, стимул боротися. Саме так з'явилася пісня «Вільні. Нескорені», - розповіла Тіна.

Журналіст "Голосу Америки" зачепила теми "каяття" серед артистів, які раніше працювали в Росії, навівши приклад режисера Алана Бадоєва.

- Бадоєв одразу сказав, що він є «винуватцем» цієї війни, не вторгнення, а війни, що він з 2014 року своїми діями підтримував наратив, що це внутрішній конфлікт. Сьогодні ж мені справді цікаво побачити від Бадоєва його фільм «Довга доба», який він наразі монтує, і я розумію, що це буде сильно, - зазначила Кароль.

Раніше артистка підтримала заборону російської музики в Україні та пояснила перспективи для шоу-бізнесу.

Новини по темі: Пісні Тіна Кароль