Завантажити ще

Jerry Heil відреагувала на флешмоб "Щекавиця" жартівливим кавером на трек Винника

Jerry Heil відреагувала на флешмоб
Фото: instagram.com/iamjerryheil

Співачка Jerry Heil виклала у мережу фрагмент відео, в якому відреагувала на популярний у мережі флешмоб про оргію на горі Щекавиця, на яку нібито збираються мешканці столиці у разі ядерного удару. Для запису жартівливого ролика артистка взяла за основу трек Олега Винника "Вовчиця", замінивши слова.

"Зорі прозорі вгорі,

А в Києві не спиться

Виє сирена  всі

Йдуть на Щекавицю

Якщо і бахне в цю мить

Всі будуть кохані

Ось вона - 

Сила і міць 

Нашого єднання!" - співає у відео в TikTok Jerry Heil.

Раніше Вєрка Сердючка з мамою відреагували на флешмоб "Щекавиця" провокаційним фото - на знімку дві фігури знято зі спини в одних стрінгах. Зрозуміти, хто є хто на фото, можна лише за зіркою та хусткою на головах.

Жарт про Щекавіцю став мемом у соцмережах після загроз президента Росії Путіна. Мешканці столиці у соцмережах почали фантазувати про те, як проведуть останні хвилини свого життя у разі ядерного удару, та пропонували зібратися на горі, щоб насамкінець влаштувати оргію.

З початку війни в Україні співачка розірвала контракт із Secret Service після трьох років співробітництва та вступила до одного з найпрестижніших музичних коледжів у світі – Берклі. На найближчі чотири роки вона переїхала до США, щоб реалізувати свою давню мрію - навчитися писати музику до кінофільмів.

@jerryheil

Не втрималася 🤷🏽‍♀️

♬ ЩЕКАВИЦЯ - Jerry Heil