Завантажити ще

Jerry Heil більше не є артистом компанії продюсера Полякової

Jerry Heil більше не є артистом компанії продюсера Полякової
Фото: instagram.com/thejerryheil

Співачка Jerry Heil (справжнє ім'я Яна Шемаєва) більше не є артистом продюсерської компанії Михайла Ясинського. Після початку війни в Україні виконавиця розірвала контракт із Secret Service після трьох років співпраці. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Instagram.

- Хто запустив цей тренд на розлучення та чому його підтримали майже всі мої знайомі, я не знаю. Але про всяк випадок, щоб не вибиватися з маси, я теж вирішила припинити стосунки… Після цього рішення потрібно було вирішити лише одне - з ким. Хлопця в мене не було. Тому ще півроку тому ми припинили співпрацю з компанією Secret Service - агентством, яке забезпечувало мені піар, концертні та інші послуги, - заявила Яна.

Артистка подякувала продюсерові за роки роботи, а також зізналася, що саме Ясинський колись порадив їй спробувати вступити до музичного коледжу Берклі.

- Такий ліричний вступ. А якщо по суті, то я дуже вдячна команді Secret Service та Михайлу Ясинському за майже три спільні роки! Я одного разу розповідала, що саме Михайло колись пророчо порадив мені спробувати себе в Берклі – і ось я тут! Я буду неймовірно вдячна все життя! - додала Jerry Heil.

Наприкінці серпня Jerry Heil повідомила, що вступила до одного з найпрестижніших музичних коледжів у світі – Берклі. На найближчі чотири роки вона переїхала до США, щоб реалізувати свою давню мрію - навчитися писати музику до кінофільмів.

 

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від JERRY HEIL (@thejerryheil)

Новини по темі: Jerry Heil (Джеррі Хейл)