Завантажити ще

Українські дизайнери познайомилися з Анною Вінтур на Тижні моди в Парижі

Українські дизайнери познайомилися з Анною Вінтур на Тижні моди в Парижі
Фото: instagram.com/frolovheart

Українські дизайнери познайомилися з головним редактором американського VOGUE Анною Вінтур на Тижні моди в Парижі. Зустріч відбулася у рамках Vogue UA Ukrainian Designers Showcase – заході від української версії глянцю для преси, баєрів та інфлюєнсерів, спрямованому на популяризацію українських брендів на світовій арені. Участь у ньому взяли 18 брендів.

Анна Вінтур поспілкувалася майже з кожним із 18 українських дизайнерів, що представили свій одяг в рамках події. 

- Велика подяка Ганні Вінтур за таку підтримку України та українських дизайнерів. Велика подяка команді VOGUE UA за втілення мрії у реальність, – написав Іван Фролов у соцмережах.

Ганні Вінтур 72 роки. Вона займає посаду головного редактора американського Vogue з 1988-го. У 2003 році журналістка стала відома за межами світу моди як прототип головної героїні фільму "Диявол носить Prada" Міранди Прістлі. У 2020-му Вінтур подала на розлучення із чоловіком Шелбі Браяном після 16 років шлюбу. У головного редактора американського Vogue є двоє дітей від першого шлюбу: син Чарльз і дочка Бі.

На початку вересня Кароль стала голосом колекції українського бренду Lever Couture у рамках Rakuten Fashion Week Тokyo, над якою працювали дизайнер Леся Верлінг'єрі та креативний директор Lady Gaga Нікола Формічетті.

Світлана Бевза та Анна Вінтур. Фото: instagram.com/bevza/

Світлана Бевза та Анна Вінтур. Фото: instagram.com/bevza/

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ivan Frolov (@ivfrolov)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений FROLOV (@frolovheart)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

Новини по темі: Дизайнери