Завантажити ще

Х'ю Джекман повернеться до ролі Росомахи у продовженні "Дедпула"

Х'ю Джекман повернеться до ролі Росомахи у продовженні
Фото: скріншот відео youtube.com

Американський актор Райан Рейнольдс анонсував вихід третьої частини комедійного бойовика "Дедпул", в якому з'явиться герой Росомаха. Персонажа знову втілить Х'ю Джекман, який раніше закінчив із роллю Логана після виходу однойменного фільму в 2017 році. Про це Рейнолдс повідомив у ролику, опублікованому в соцмережах.

- Привіт усім, нам дуже шкода, що ми пропустили D23, але ми дуже довго працювали над наступним фільмом "Дедпула". Кожен "Дедпул" має виділятися та бути на рівні. Це був неймовірний виклик, який змусив мене зануритись глибоко всередину себе. І в мене.. нічого немає. Так, тут зовсім пусто. І жахливо. Але ми маємо одну ідею. Гей, Х'ю, не хочеш ще раз зіграти Росомаху? - спитав Рейнольдс у Джекмана. - "Так, звичайно, Райан".

Картина вийде у прокат через шість років після показу другої частини фільму. Її прем'єра запланована на 6 вересня 2024 року.

Герой Дедпула був представлений у фільмі "Люди Ікс: Росомаха" у 2009 році, але на екрані він виглядав інакше, ніж в інших картинах, присвячених персонажу. У фільмі "Логан" 2017 року Росомаху було вбито, тому творці нової частини "Дедпула" навмисно ігноруватимуть деякі історичні моменти.

Рейнольдс і Джекман дружать багато років і тролять один одного, ведуть жартівливу війну за увагу глядачів у соцмережах. Так, одного разу, перед виходом фільму "Як не стати президентом" із Джекманом, Райан записав ролик, схожий на той, який перед виборами знімають кандидати для дискредитації опонентів. У відповідь артист опублікував ролик, де у ролі репортера пояснює, кому Рейнольдс насправді завдячує своєю кар'єрою в Голлівуді. У 2020 році актори вперше уклали "перемир'я" на добу, щоб допомогти зібрати гроші на допомогу людям похилого віку та дітям під час пандемії коронавірусу.