Завантажити ще

Кошовий про хейт через нагороду від президента: Я припускав, що таке буде

Кошовий про хейт через нагороду від президента: Я припускав, що таке буде
Фото: прес-служба студії "Квартал 95"

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий відповів на хвилю невдоволень, що піднялася у соцмережах після вручення йому державної нагороди – ордену «За заслуги» ІІІ ступеня. Артиста звинувачували в тому, що він разом із колегою Олександром Пікаловим нібито отримали нагороди "по блату".

- Те, що ми не говоримо публічно про цю свою волонтерську діяльність – це наша справа. До цього часу ми все робили власним коштом, не збирали донати з інших людей, тому нам навіть думки не приходило, що треба перед кимось звітувати. Хтось інший афішує свою волонтерську діяльність – це його справа. Інші також за це ордени отримали. Але чомусь саме наші з Сашею нагороди викликали найбільше шуму, – поділився гуморист в інтерв'ю "КП в Україні".

Кошовий здогадувався, що його перша нагорода викличе такий шум у соцмережах. З початку війни в Україні він разом із командою отримує хейт у соцмережах, хоча за ці місяці дав понад 140 концертів для військових.

- Я передбачав, що таке буде. Бо з самого початку повномасштабного вторгнення ми багато хейту отримуємо на свою адресу. Наприклад, хтось розпускав чутки, що ми з Пікаловим в перший день війни втекли в Польщу… І це при тому, що ми з Сашком ще 24-го зранку приїжджали на телеканал 1+1, виходили в прямий ефір зі студії – щоб підтримати людей, щоб вони бачили, що ми в Україні, так само, як і наш президент, що ми всі разом з країною, - уточнив він. - З другого тижня війни почали їздити з виступами до військових. Виступали у військових частинах, бомбосховищах, госпіталях, на станціях метро в Миколаївській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Київській, Житомирській, Волинській областях… Але все одно – почали писати, що ми в Польщу втекли. Якщо почитати все те, що пишуть, то може скластися враження, що ми з Сашком вже пів світу об’їздили за ці пів року. Я на таке стараюся не реагувати. Але іноді, звичайно, злість бере. Хоча ти розумієш, що декому за це просто платять гроші - за те, щоб вони наговорювали на людей.

Йдеться про вручення державних нагород президентом України на честь дня Незалежності. Серед артистів, журналістів та спортсменів, які отримали нагороди – Олександр Усік, Сергій Притула, Юрій Горбунов, Андрій Данилко, Олександр Пономарьов, Злата Огнєвич, Віталій Козловський, Олег Скрипка, Дмитро Шуров. Десять осіб отримали цього року премію президента "Національна легенда України", три з них – посмертно. Також Володимир Зеленський підписав указ про заснування президентської нагороди "За оборону України".

Новини по темі: нагорода Євген Кошовий