Завантажити ще

Казахи в TikTok жартують над росіянами та слухають українські пісні

Казахи в TikTok жартують над росіянами та слухають українські пісні
Фото: скріншот TikTok

У тренди TikTok, у тому числі й українського, несподівано потрапили ролики казахстанців, у яких вони висміюють росіян, які масово біжать до них через оголошену в РФ "частково мобілізацію". Частина відео записана на підтримку України, інша - висміює ставлення росіян до приїжджих заробітчан.

Просять росіян говорити казахською

Казахи висміюють реакції приїжджих росіян на прохання говорити казахською в Казахстані. Враховуючи досвід українців, яких, на думку громадян РФ, "ущемляют" через російську мову, не виключено, що вони почнуть називати казахів, які люблять свою мову "нацистами".

@aizzlv

орис тилінде сойлемійм

♬ Same Love (feat. Mary Lambert) - Macklemore & Ryan Lewis & Macklemore & Ryan Lewis

@maslospovidlom

 

♬ original sound - kooze

Здають квартиру, але "не слов'янам"

У тренди "зайшло" відео, на якому казахи, як гостинний народ, здають квартири всім охочим, окрім осіб слов'янської зовнішності, натякаючи на біженців із РФ. Це посилання на часи, коли приїжджі в Росію з Казахстану, Таджикистану, Киргизстану та інших азіатських країн не могли винайняти квартиру в оренду.

@avangard_sali

 

♬ оригінальний звук - ваня

@dsxvrrr

карма

♬ оригінальний звук - Rakhat Abish

Співають українські пісні, щоб побалакати росіян

У рекомендації українцям частенько потрапляють відео, на яких казахи без знання мови переспівують українські пісні. Найчастіше, щоб позлити тих же росіян.

@king_off_the_night #війна2022 #гумор #казахстан #тролінг #україна ♬ оригінальний звук - user3961998840922

@i.ryna4 #казахстан🇰🇿 #україна🇺🇦 #пісня #мійріднийкрай #рекомендації #українськапісня #казахстан🇰🇿 ♬ оригінальний звук - 𝓘𝓻𝔂𝓷𝓪♕

Цитують Поворознюка

Найбільшу популярність TikTok набирають відео, на яких казахи спростовують заяви пропагандистів РФ про підтримку Казахстаном війни Росії в Україні. У якості доказів ті записують ролики, де цитують фразу президента ФК «Інгулець» Олександра Поворознюка: "Слава Україні, слава нації і пи**єць Російської федерації!".

@megapolis_kazakhstan #урок #славаукраїні🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #люблювас #казахстан🇰🇿 #украина🇺🇦 #fypシ♬ звук для переможців - 🧿

@arma.rahimov 🇺🇦🫀🇰🇿🫶 #fypシ#fyp #переписка #казахстан🇰🇿 #україна🇺🇦 ♬ звук для переможців - 🧿

 

 

 

Новини по темі: TikTok Казахстан