Завантажити ще

Тоня Матвієнко розповіла про фінансові проблеми у сім'ї: Як буде далі - не знаю

Тоня Матвієнко розповіла про фінансові проблеми у сім'ї: Як буде далі - не знаю
Фото: instagram.com/tonya_matvienko

Співачка Тоня Матвієнко зізналася, що після початку повномасштабної війни РФ в Україні разом із чоловіком, музикантом Арсеном Мірзояном переживають фінансові труднощі. За словами Тоні, 24 лютого вітчизняний шоу-бізнес "помер", а всі концерти, в яких бере участь подружжя - благодійні. Додаткового джерела доходів артисти не мали.

- Заробітку немає. Мене часто питають, чому я за кордоном. У нас удома троє артистів. Чоловік переживає, каже, що не знає, як буде згодом. Я хочу повертатися, але Арсен каже не поспішати. У нас великий будинок, він не знає, чи вдасться цього року опалювати його як буде з цим, - розповіла Матвієнко в інтерв'ю 24 каналу. - Роботи немає, треба їсти, оплачувати комунальні послуги, просто виживати. Тому я й поїхала до Британії, отримую тут допомогу. Не знаю, як би ми ще виживали. Якби чоловік був на якійсь державній службі, чи мав бізнес, то інша річ. У нас із Арсеном немає бізнесу. Ми всі вкладали у наші пісні, кліпи. Як буде далі – не знаю.

В інтерв'ю "КП в Україні" співачка розповідала, що в перші дні війни разом із дочками Ніною та Уляною поїхала до родичів до Португалії, потім вони перебралися до Німеччини, а звідти – до Великобританії. Там сім'я отримує фінансову допомогу від держави, а дочка артистів пішла у перший клас.

Мативенко та Мірзоян перебувають у шлюбі з червня 2017 року. Пара виховує 6-річну доньку Ніну та двох синів Арсена від попереднього шлюбу. У артистки також є дочка Уляна від попередніх стосунків.

На початку серпня Тоня Матвієнко вперше за півроку приїхала в Україну зворушила підписників першою зустріччю з Мірзояном та мамою.