Завантажити ще

Солістка Go_A про віщий сон напередодні війни: Наснилося все так, як сталося

Солістка Go_A про віщий сон напередодні війни: Наснилося все так, як сталося
Фото: instagram.com/monokatee

Фронтвумен групи Go_A Катерина Павленко зізналася, що незадовго до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну бачила пророчий сон про війну. Як виявилося пізніше, насправді все відбувалося так, як вона побачила уві сні.

– Ми знали, що щось буде, моніторили західні ЗМІ. Було почуття, мені снився постійно той самий сон. Мені снилася війна. Причому мені наснилося так чітко, як потім і сталося. Навіть наснилося місто Сміла. Я потім подумала "Чому Сміла?" Я ніколи раніше там не була, – розповіла виконавиця в інтерв'ю "ЖВЛ".

За словами Каті, вранці вона вийшла з дому, а повернулася до Києва через два місяці, у квітні. Перші дні війни артистка жила разом із друзями на паркінгу, хотіла їхати до Ворзеля, але через підрив мосту дістатися міста не змогла. Тоді, за збігом обставин, співачка опинилася у Смілі Черкаської області – у місті, яке раніше бачила уві сні. Там Павленко прожила майже місяць.

- Я прокинулася, взяла кота, його корм та поїхала з дому. Зрозуміла, що війна, і який зараз сенс у тому, що ти робив до цього? Який сенс у музиці зараз? – поділилася артистка.

Раніше харківський кіт Степан повернувся до України з Монако та оголосив новий збір коштів на життєво важливі потреби для тварин.

Новини по темі: Go_A