Завантажити ще

Скрипка міг стати наставником білоруського "Х-фактора" замість Бузової: Бог уберіг

Скрипка міг стати наставником білоруського
Фото: instagram.com/o.skrypka

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка міг стати одним із наставників білоруської версії шоу "Х-фактор". В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артист розповів, що йому пропонували контракт на хороших умовах і під час запису шоу дозволили говорити українською мовою, але він в останній момент відмовився. Пізніше продюсери взяли на його місце російську співачку Ольгу Бузову.

- Безумовно, на український "Х-фактор" мене не пускали... Ну як там пробитися... Але на білоруський запрошували. Там були гарні умови. Мені запропонували говорити українською мовою, пропонувати якийсь український контент для проєкту на кшталт "велика дружба та респект Україні", і навіть гонорар був хороший. І в мене ось це передчуття після того концерту (концерт до Дня міста Мінська у 2020 році. – Авт.).... Дзвонить мені генеральний продюсер шоу, а я кажу: "Ні, я не поїду". Він запитує, чому, а я йому: "Ось у мене таке передчуття. Не можу пояснити". Вони образилися і взяли ось цю тьо**ку.... взяли Бузову. Я не знаю, хто вона така, не чув жодної її пісні. Я живу в інформаційному комфорті, тож я не знаю, хто вона така. І тут саме пішов цей увесь замєс в країні (акції протесту в Білорусі після президентських виборів. – Авт.), – зазначив музикант. - Мене Бог уберіг. Якось янгол прошепотів на вухо, що не треба їхати туди.

На білоруському тв шоу "Х-фактор" вперше запустили у 2021 році. У першому сезоні крісло наставників зайняли російська співачка Ольга Бузова, співак Руслан Алехно, репер Серьога (Сергій Пархоменко) та музичний критик Сергій Сосєдов. Двоє останніх із четвірки раніше відбирали таланти в українській версії шоу.

В Україні "Х-Фактор" протримався в ефірі 10 сезонів і виходив з вересня 2010-го по грудень 2019-го. Ведучими шоу в різні часи були Оксана Марченко, Андрій Бєдняков, Дар'я Трегубова. Крісла за суддівським столом займали в різні часи 14 членів журі: Сергій Сосєдов, репер Серьога, Ігор Кондратюк, співачки Йолка, Ірина Дубцова, Ніно Катамадзе, Іван Дорн, Дмитро Шуров, Андрій Хливнюк, Юлія Саніна, Настя Каменських, Оля Полякова, Костянтин Меладзе та Андрій Данилко.

Новини по темі: Х-фактор Олег Скрипка