Завантажити ще

Угандійський співак та політик Бобі Вайн зустрівся з Ющенком у Києві

Угандійський співак та політик Бобі Вайн зустрівся з Ющенком у Києві
Фото: twitter.com/HEBobiwine

Угандійський співак, актор та політик Бобі Вайн приїхав до Києва. Про свій візит артист повідомив у Twitter, опублікувавши знімок біля національного інформагентства "Укрінформ".

- У Києві-Україні, щоб висловити солідарність з українським народом та керівництвом країни проти агресивної та окупаційної війни Росії. Якщо диктатори стоять один за одного, то й демократи мають стояти один за одного. Це небезпечно, але благородно, – зазначив виконавець.

У столиці Вайн встиг познайомитися з екс-президентом України Віктором Ющенком та зробити спільний знімок.

- Для мене велика честь зустрітися та поспілкуватися з президентом Віктором Ющенком, колишнім президентом України та лідером "помаранчевої революції".

Бобі Вайну 40 років. Він був однією з головних музичних зірок Уганди у 2000-х роках. У 2019 році його хіт "Kyarenga" було названо піснею року на угандійському музичному конкурсі Zzina Awards. У 2017-му році Вайн став депутатом парламенту Уганди, коли противник президента Мусевені 64-річний Кізза Бесідже оголосив про звільнення їхньої політики. За рішення піти у політику, будучи популярним артистом, у пострадянських країнах Бобі часто порівнюють із чинним президентом України Володимиром Зеленським. Вайн виступає за громадянські свободи та змінність влади, а також наголошує на боротьбі з корупцією в країні.

З початку повномасштабного вторгнення РФ Україну відвідало безліч світових зірок. Серед них Анджеліна Джолі, Джесіка Честейн, Шон Пенн, Бен Стіллер, режисер фільму про "Джеймса Бонда" Кері Фукунага.