19 червня
Завантажити ще

На концерті Тіни Кароль у метро заручилася пара військових

На концерті Тіни Кароль у метро заручилася пара військових
Фото: прес-служба Тіни Кароль

Під час концерту Тіни Кароль у київському метро заручилася пара військових Національної гвардії України. Один із бійців піднявся на сцену і зробив пропозицію руки та серця коханій, з якою познайомився під час війни. Фрагмент зізнання співачка опублікувала у TikTok.

– Я щаслива, що ми сьогодні створюємо українську справжню родину. Родину військових, – зазначила артистка.

Під час концерту, який покажуть в ефірі єдиного телемарафону, співачка виконала пісні українською мовою, прем'єру треку "Вільні. Нескорені", який презентує цього тижня, а також виступила з промовою.

- Це мій перший сольний концерт у нашій незалежній державі цього року, і він у метро. Це і зворушливо, і жорстко, і водночас це демонструє, що ми незламні, ми вільні, нескорені і нездоланні. Підкреслюючи це кожного разу як мантру, як молитву, ми не просто закладаємо цю думку на покоління, не просто це вкладаємо в наше ДНК - це є наша суть, наша ментальність, наша ідентифікація: хто ми є і ким ми будемо. Ми є українці. Сьогодні увесь світ знає, що українці - нація найсміливіших людей. Колись казали, що легенди про атлантів – це про людей, яких не існує. Так ось - це ми, це ви, це кожен з нас, адже сьогодні ми відчули на собі, що суттєво змінювати реальність під силу кожному на своєму місці, незалежно від того, в високих ти кабінетах чи ні. Кожен з нас вже змінює історію. Для цього не потрібно чогось досягати, можливо, навіть у кар’єрі, для цього треба мати лиш велике серце та нескорену волю. Я знаю, що найкращі люди на світі живуть тут, в Україні. Нехай наші присвяти, нехай виступи, нехай наші промови у світі будуть таким символом м’якої сили, адже ми впливаємо на розуміння того, що ми нікому не віддамо нашу державу. Ніколи й нікому. Бо ми вільні, вільні душею, любимо свободу, любимо свою країну, любимо землю. Ми завжди шукаємо десь героїв, а вони - серед нас, – сказала під час концерту Кароль.

Раніше Тіна Кароль знялася у фотосесії для Vogue Україна на вулицях Токіо. На знімках артистка постала у дизайнерських сукнях бренду Lever Couture.

Фото: прес-служба Тіни Кароль

Фото: прес-служба Тіни Кароль

@tinakarol Пропозиція руки та серця на моєму концерті в метро 🥹 гірко молодим 💙💛 #тінакароль ♬ ВІЛЬНІ. НЕСКОРЕНІ - Тіна Кароль

 

Новини по темі: Тіна Кароль заручення