Завантажити ще

Телеканал ТЕТ покаже нові випуски "Голосу країни", зняті до війни

Телеканал ТЕТ покаже нові випуски
Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Вокальне телешоу "Голос країни" повертається до ТБ. Нові випуски проекту, зняті до війни, покажуть у ефірі телеканалу ТЕТ із 2 жовтня. Про це повідомили провідні шоу Юрій Горбунов та Катя Осадча в ефірі "Сніданку з 1+1".

– До прямих ефірів ми не дійшли. Тут ми дійдемо до прямих ефірів, будуть українські народні пісні, будуть сучасні пісні українською. Загалом, уся генетика, ДНК України як музичної нації, - зазначив Горбунов.

Ведучі шоу закликали долучитися до ініціативи 1+1 media. Щотижня під час трансляції проекту буде відкрито благодійний збір для допомоги ЗСУ.

- Допомога ЗСУ це наразі святе. Особливо зараз, за такої оптимістичної обстановки з фронту, коли приходять такі новини, на які ми чекали місяцями. Тому... уже навіть є жарт з цього приводу: "Боюсь спати, бо прокинусь, а ЗСУ вже під Москвою", - розповів Юрій.

Горбунов і Осадча також відповіли на невдоволення телеглядачів, які вважають, що показувати подібні розважальні шоу зараз не варто.

- Це не лише пісенні проекти, а й певною мірою гумористичні шоу. Щоб не так, як зазвичай, до війни ми могли жартувати... але це все одно лікування. Це пігулки від тих депресій, у яких зараз народ через війну. "Голос" – частина нашої пісенної української душі, – додав шоумен.

Тренерами 12 сезону шоу стали Потап, DOROFEEVA, Святослав Вакарчук та Оля Полякова, яка вперше сіла у червоне крісло. У новому сезоні "Голосу країни" також з'явилася п'ята команда, яка називається "Інший шанс". До неї зможуть потрапити ті учасники, до яких не обернувся ніхто з тренерської четвірки, або ті, хто припинить боротьбу на наступних етапах шоу. Очолили два тренери - солістка KAЗKA Олександра Зарицька та меценат Андрій Мацола. Зарицька – перша тренерка "Голосу країни", яка раніше була учасницею проекту. У 2014 році вона не пройшла до "Нокаутів".

У вересні переможниця "Голосу країни-9" Оксана Муха зізналася, що останній рік боролася з раком.