29 вересня
Завантажити ще

На «Голос країни-12» прийшла Лія Меладзе: Батько дав пораду бути собою

На «Голос країни-12» прийшла Лія Меладзе: Батько дав пораду бути собою
Фото: «1+1»

Прем’єра дванадцятого сезону вокального шоу «Голос країни» відбудеться вже 23 січня на каналі 1+1.  Зірковими наставниками проєкту стали Потап, Оля Полякова, Надя Дорофєєва та Святослав Вакарчук. Новий сезон «Голосу країни» пройде під слоганом «Так звучить твоя країна», в якому, окрім сольних виконавців, візьмуть участь гурти та дуети.

Серед учасників – донька Костянтина Меладзе

Як стало відомо «КП" в Україні», на «сліпі прослуховування» прийшла донька відомого продюсера та автора багатьох хітів Костянтина Меладзе - Лія Меладзе. Співачка неабияк здивувала глядачів у залі своєю появою. 

«Я з дитинства мріяла потрапити на «Голос країни». Мій батько задовго до подачі моєї заявки знав, що я хочу спробувати себе саме на цьому шоу, і навіть дав мені пораду бути собою, - говорить Лія Меладзе. - Кожен рік я хотіла прийти на «сліпі прослуховування», але мій перфекціонізм не давав мені цього зробити. Я дуже багато часу працювала, щоб показати себе зараз, самовдосконалювалася. Дуже хочу, щоб «Голос країни» став початком моєї боротьби зі страхом «неідеальної себе».

За словами Лії, вихід на сцену «Голосу країни» - це для неї особливий момент:

«У мене була абсолютна дереалізація (порушення сприйняття, при якому навколишній світ сприймається як нереальний. – Прим. авт.). За все життя я зробила багато неймовірних речей, виступала на великих сценах, знімалася в багатьох відеороботах, але нічого більш особливого за сцену «Голосу країни» в мене ніколи не було. Була наче уві сні». 

17-річна дівчина живе в Києві та має старшу сестру Алісу і молодшого на рік брата Валерія. Навчалася у британській школі, а наразі готується до вступу в музичний університет США за спеціальністю «саундпродюсер». Лія виросла у творчій атмосфері, завжди захоплювалась музикою та створила гурт FAR FOR, де до жовтня минулого року була однією із солісток.

Лія Меладзе зустрічалася із фіналістом третього сезону вокального проекту «Голос. Діти» Владом Фенічком. Разом вони святкували 16-річчя Лії. Вечірку організовував для доньки та її друзів батько Костянтин Меладзе.

Лія Меладзе наважилася нарешті прийти на шоу. Фото: «1+1»

Лія Меладзе наважилася нарешті прийти на шоу. Фото: «1+1»

«GG ГуляйГород» дивуватиме фолком

Також на «Голос країни-12» прийде фолк-гурт «GG ГуляйГород». Учасниці Настя та Ірина познайомились під час навчання на фольклористів. Вони збирали старовинні пісні, давали їм нове життя. Для того, аби додати своїй творчості електронного звучання, вирішили покликати сучасного музиканта - так знайшли Андрія. Наразі гурт популяризує українську пісню у світі.

«Ми вишукуємо та оброблюємо такі пісні, які мало хто знає, надаємо перевагу архаїчним. Бували на різних фольклорних фестивалях у Польші, Франції, Греції, Німеччині та навіть у Індії та в Африці. Готові на «Голосі країни» до різних експериментів», - кажуть учасники. 

Група «GG ГуляйМісто». Фото: «1+1»

Група «GG ГуляйМісто». Фото: «1+1»

Інженер зі штучного інтелекту і фанат Вакарчука

Дмитра Войтеха називають українським Біллом Гейтсом на «Голосі країни-12»: хлопець працює інженером зі штучного інтелекту у американській компанії Giphy, яка розробляє гіфки. Також Дмитро є розробником власних проектів з відновлювальної енергетики, один з яких представив у США на міжнародному конкурсі від компанії Intel. Він переконаний, що майбутнє за штучним інтелектом і цього не треба боятися. Проте душа Войтеха належить музиці. Дмитро прийшов на «Голос країни», аби реалізуватись у музиці, та надихається творчістю Святослава Вакарчука, який свого часу теж починав із вивчення сучасних технологій у Львівській політехніці.

Повернення фіналістки «Голос країни. Діти-5»

Спробувати свої сили у дорослому «Голосі країни» прийде Каріна Столаба – фіналістка п’ятого сезону «Голос країни. Діти» (була в команді групи «Время и Стекло»). Тоді Каріна дійшла до фіналу. Надя Дорофєєва підтримувала дівчинку увесь час, після проекту відправила влітку на навчання до Лондону, де Каріна вчилася писати пісні. Після цього вона написала свою першу пісню і зняла кліп.

Наразі Каріні 17 років, вона студентка факультету «музичне мистецтво». Батьки вважали, що вона ще не готова для дорослого «Голосу країни», проте долю вирішив випадок – заявку за Каріну подали її друзі або, можливо, фанати, адже дівчина досі не знає, хто це міг бути. Цього року канал запустив кампанію під назвою «Агенти голосу», тому кожен із телеглядачів міг відчути себе продюсером, відправивши у соцмережі телеканалу відеозапис та контакти свого талановитого друга або близької людини, де він співає.

Заявку за Каріну Столабу подав хтось із її друзів чи шанувальників. Фото: «1+1»

Заявку за Каріну Столабу подав хтось із її друзів чи шанувальників. Фото: «1+1»