28501
0
15 квiтня
Завантажити ще

Учасник "Холостячки" Хветкевич заявив, що був у стосунках з нареченим ще до проекту

Учасник
Фото: instagram.com/diveeasy

Учасник реаліті СТБ "Холостячка-2" Андрій Хветкевич, який оголосив про заручини з коханим Феліпе, зізнався, що перебував у відносинах із обранцем ще до зйомок проекту. Пара була разом шість років, але на початку 2021-го розлучилася, оскільки бізнесмен був не готовий піти під вінець і робити камінг-аут. Пловець заявив, що є бісексуалом, а не геєм, і раніше був у відносинах як з дівчатами, так і з хлопцями.

- Ми розійшлися з Філіппе до "Холостячки". Розійшлися, тому що Феліпе мені зробив пропозицію, але я сказав: "Я не готовий". Тому що, якщо ми одружуватимемося, то я повинен зробити камінг-аут, я не готовий, я не хочу. Все має бути більш публічно, ми не зможемо це приховувати. Він сказав: "Тоді ми розходимося". Для нього це був величезний удар. Він сказав: "Я не хочу з тобою бути", - розповів фрідайвер в інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк.

Після розлучення з колумбійцем Хветкевич поїхав до Мексики, де дізнався про кастинг на "Холостячку" зі Златою Огневич, яка йому сподобалася. Бізнесмен вирішив не втрачати шансу і спробувати побудувати стосунки з дівчиною на батьківщині.

- Я подумав на той момент, що це дуже цікаве рішення і Злата мені дуже подобається як жінка, і я вирішив, ну чого, напишу. І буквально через тиждень вони: "Приїжджай". Я йшов із наміром побудувати стосунки. Я був дуже засмучений, я хотів щось нове, щось із України. Щоб моя мама була щасливою і бачила звичайну родину. Я знаю, що вона була засмучена, якщо я буду з Феліпе, – зазначив він.

Андрій запевняє, що прийшов на "Холостячку" не за піаром і в нього справді з'явилися почуття до Злати. Крім того, серед учасників проекту було кілька чоловіків, які йому подобалися – блогер та психолог Роман Свечкоренко та бізнесмен Дмитро Шевченко.

Фото: надане телеканалом СТБ

Фото: надане телеканалом СТБ

Дати другий шанс Феліпе Хветкевич вирішив після проекту. Про те, що він щасливий у стосунках із хлопцем, близькі Андрія довідалися до камінг-ауту, і вони його підтримали. Про свої заручини закохані повідомили у соцмережах у серпні, опублікувавши спільний знімок.

Хветкевичу 39 років. Він чемпіон України та США з фрідайвінгу, а також власник IT-компанії з реєстрації доменних імен NIC.UA.

Наприкінці серпня учасник першого сезону "Холостячки" з Ксенією Мішиною Андрій Рибак одружився з дівчиною Аліною, заради якої залишив проект за крок до фіналу.

Новини по темі: Холостячка Відносини