20 травня
Завантажити ще

NK, KOLA та Могилевська анонсували арт-розіграш картин, щоб закупити аптечки

NK, KOLA та Могилевська анонсували арт-розіграш картин, щоб закупити аптечки
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Українські знаменитості візьмуть участь у арт-розіграші ілюстрацій, щоб допомогти зібрати $100 тисяч на тактичні аптечки для військових. До проєкту фонду "Воля та Людяність" та художниці Марії Кінович приєдналися співачки NK, KOLA, Наталія Могилевська, піаніст Євген Хмара та шеф-кухар Юрій Ковриженко.

- Мені здається, що культура в широкому значенні – це те, що робить нас людьми. А мистецтво робить життя людей кращим, бо саме через нього можна відрефлексувати те, де не вистачає слів. Ілюстрації для цього розіграшу більше про надію та перемогу, ніж про біль та травматичність всього, що відбувається, — зазначила Марія Кінович.

За словами організаторів ініціативи, кожен із учасників запропонує своїм підписникам зробити донат на суму 200 гривень (10 євро для європейської аудиторії) на спеціально створений рахунок протягом тижня і залишити коментар під постом з роботою, що найбільше сподобалася, до 6 вересня включно. Після закінчення фонд разом із героями рандомно обере переможця серед тих, хто відправив донати. Він отримає принт від Марії з відповідним сертифікатом унікальності та її підписом.

- Ми переконані, що поки що лише спільні зусилля є гарантом однієї великої перемоги. Працюємо у колаборації зі свідомими колегами та публічними особистостями, щоб тут, у тилу, робити свій мінімум заради загального максимуму. Дякую нашим зіркам і, звичайно, автору робіт, Марії, за те, що небайдужі. Крок за кроком – і ми досягнемо своєї головної мети, – розповіла директор фонду Ганна Білик.

Раніше особисті речі Кличка, Кароль та NK продали на аукціоні в Канаді на підтримку України на загальну суму 1 мільйон гривень.

Фото
Фото
31 Серпня 202211:09