Завантажити ще

Шерон Стоун після інсульту довелося зробити більше 300 уколів ботоксу

Шерон Стоун після інсульту довелося зробити більше 300 уколів ботоксу
Фото: vogue.me/Німа Бенаті

Голлівудська актриса Шерон Стоун знялася для обкладинки вересневого номеру арабського VOGUE. На знімках артистка, яка раніше підтримала Україну, постала у нарядах синього та жовтого кольорів від Zuhair Murad та Dolce & Gabbana.

Розповідаючи в інтерв'ю про своє ставлення до естетичних процедур, Стоун зізналася, що приймає кожну зміну свого тіла після інсульту, який перенесла у 2001 році. Цей досвід назавжди змінив погляд зірки на косметичну хірургію - процедури проти старіння перетворилися для неї на хворобливу неврологічну потребу.

- У період суперслави я робила ботокс, філери та інше, а потім у мене стався великий інсульт і дев'ятиденний крововилив у мозок, і мені довелося зробити понад 300 уколів ботокса та філерів, щоб одна сторона мого обличчя знову піднялася, - зізналася актриса.

Шерон додала, що нещодавно розлучилася з молодим чоловіком, який одного разу спитав її, чи користується вона ботоксом.

- Напевно, це було б дуже добре для твого та мого его, якби я це робила. Після цього я бачилася з ним ще один раз, але потім він більше не захотів зустрічатися зі мною, - процитувала себе Стоун. - Якщо ви не бачите моє життя довгим, то, будь ласка, шукайте дорогу до виходу.

Актриса додала, що наразі проживає найкраще життя у свої 64 роки:

- Я відчуваю, що це найбільш захоплюючий та творчий період мого життя, - підсумувала вона. - Я почуваюся дуже, дуже щасливою. Я ніколи не була такою радісною.

Шерон перенесла інсульт у 43 роки, і тоді їй довелося піти з кіно. Цілих 7 років актриса вчилася заново ходити, їсти, рухатися, думати, писати. Стоун розповідала, що її прооперували лише на дев'ятий день. За цей час обличчя Шерон оніміло. У такий важкий період від зірки відвернулися найближчі.

Фото: обкладинка vogue.me/Nima Benati

Фото: обкладинка vogue.me/Nima Benati

Фото: обкладинка vogue.me/Nima Benati

Фото: обкладинка vogue.me/Nima Benati

Новини по темі: Шерон Стоун