Завантажити ще

Шерон Стоун попросила помолитися за маму, яка перенесла черговий інсульт

Шерон Стоун попросила помолитися за маму, яка перенесла черговий інсульт
Фото: instagram.com/sharonstone.

Американська актриса Шерон Стоун попросила фанатів помолитися за свою матір, яка має у понеділок інсульт. У своєму Інстаграмі вона опублікувала фото, де 88-річна жінка посміхається до камери.

- Помоліться за мою маму Дороті Марі Стоун, яка сьогодні ввечері зазнала ще одного гострого удару. Дякую, - підписала актриса фото.

Це не перший інсульт у сім'ї Стоун. 63-річна Шерон, її мама Дороті та бабуся вже стикалися із цим захворюванням.

- У моєї матері трапився інсульт. У бабусі трапився інсульт. У мене був великий інсульт та дев'ятиденний крововилив у мозок, - сказала Шерон Variety у липні 2019 року, в рамках підвищення поінформованості про Ініціативу зі здоров'я жіночого мозку.

instagram.com/sharonstone.

instagram.com/sharonstone.

2001 року Стоун перенесла інсульт і ледь не померла. Акторка на два роки взяла паузу в роботі, щоб відновитись. Згодом зірка заявила, що їй знадобилося сім років на повне одужання.

- Мені довелося заново закласти свій будинок. Я втратила все, що я мала, - сказала Шерон Variety. - Я втратила своє місце у бізнесі. Знаєш, я була найгарячішою кінозіркою? Це було схоже на те, ніби ми з міс принцесою Діаною були такими знаменитими – і вона померла, а в мене стався інсульт. І про нас забули.

Після цього Стоун стала поборником різних захворювань мозку, яких страждають жінки.

Новини по темі: Шерон Стоун інсульт