12 червня
Завантажити ще

Принц Чарльз зустрівся з українськими біженцями у Румунії

Принц Чарльз зустрівся з українськими біженцями у Румунії
Фото: Гетті

Спадкоємець британського престолу принц Чарльз, який прибув до Румунії, відвідав центр для українських біженців поблизу Бухареста. Про це пише " ВВС ".

- Принц Уельський прибув до Румунії, щоб висловити свою підтримку українським біженцям та особисто переконатися у наданій допомозі. Це перший візит високопоставленого члена королівської сім'ї до регіону від початку російського вторгнення в Україну, - зазначено в повідомленні.

За даними видання, британський спадкоємець поспілкувався з сім'ями, які втекли з України через війну та волонтерів. Також він розкритикував агресію РФ щодо нашої країни.

- Він зустрівся з українськими сім'ями, які приїхали по їжу та одяг, а гуманітарні працівники пояснили нинішню ситуацію. Принц Чарльз рішуче висловився про війну, критикуючи «жорстоку агресію» проти України, пише видання.

Центр для українських біженців, який відвідав принц Чарльз, розташований під Бухарестом – приблизно за 200 км від кордону з Україною. Більшість людей, які там знаходяться – з України. За даними УВКБ ООН, з початку війни до Румунії прибуло 966 тисяч українців.

Фото
Фото
25 Травня 202222:43