26 вересня
Завантажити ще

«Зустрінемось у Парижі». Тіна Кароль підтримала благодійний аукціон фонду Миколи Тищенка

«Зустрінемось у Парижі». Тіна Кароль підтримала благодійний аукціон фонду Миколи Тищенка

Популярна українська співачка Тіна Кароль у своєму Instagram повідомила про те, що візьме участь у благодійному аукціоні у Парижі.

«Зустрічаємось 10 липня на благодійному аукціоні від фонду "Way of peace" (Дорога світу, – ред). Я буду там. Збираємо разом гроші на відновлення Миколаївської області», - заявила співачка.

Нагадаємо, фонд Миколи Тищенка та його дружини Алли Барановської " Way of peace " (Дорога світу) розпочали серію благодійних вечерь у найбільших містах світу. У ході заходу організатори проводять аукціон, на якому розігрують цінні лоти від відомих українців.

На першій вечері у Празі організатори виручили 2,2 мільйона гривень, на які закупили автомобілі для потреб ЗСУ, а частину грошей передали до міжнародної ініціативи президента Зеленського UNITED 24.

У Парижі на особисте запрошення Тищенка до благодійного проекту приєднався письменник зі світовим ім'ям – Фредерік Бегбедер.

Цінні лоти для благодійного аукціону передали також футболісти збірної України з футболу та спортивна легенда України – Сергій Ребров. Серед лотів футболки та легендарні м'ячі з автографами Реброва, особиста футболка легенди світового футболу Роналдо, м'ячі та вимпел від національної збірної України, кубок футболіста Романа Яремчука.

Вчора стало відомо, який ексклюзивний лот передав голова військової адміністрації Миколаєва Віталій Кім. Це марка з «російським військовим кораблем», зроблена зі знищеного БТР росіян. Залізну пластину з фірмовим гравіюванням показав заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко у Facebook.

Кошти, отримані з паризького аукціону, підуть на закупівлю автомобілів для захисників Миколаєва. Про це, зокрема, Миколу Тищенко попросив Віталій Кім.