Завантажити ще

Kalush Orchestra не виступатимуть на Sea Dance Festival після відмови організаторів відсторонити росіянку

Kalush Orchestra не виступатимуть на Sea Dance Festival після відмови організаторів відсторонити росіянку
Фото: instagram.com/kalush.official

Переможці "Євробачення-2022" відмовилася від участі у фестивалі Sea Dance Festival у Чорногорії після рішення організаторів не скасовувати виступ росіянки Ніни Кравіц. Про це фронтмен групи Олег Псюк повідомив у сторіс інстаграму.

- Ми не виступатимемо з пропутінською російською артисткою на одній сцені. На звернення групи організатори відмовилися скасовувати виступ Ніни Кравіц. Тому, як і обіцяємо, скасовуємо свій виступ там, – зазначив Псюк.

Олег додав, що "бажання виступати на одній сцені" з Ніною Кравіц гурт не має, і закликав не купувати квитки на фестиваль 28 серпня всіх, хто хотів потрапити саме на виступ Kalush Orchestra.

Історія скандалу

Напередодні Kalush Orchestra звернулися до організаторів фестивалю Sea Dance Festival із вимогою прибрати з лайн-апу російського діджея Ніну Кравіц. Згідно з розкладом на сайті, та мала виступати на фестивалі того ж дня, що й переможці "Євробачення-2022". Організатори визнали вимогу колективу "дискримінацією за національною ознакою" і заявили, що це суперечить цінностям Sea Dance Festival. Вони також вказали, що росіянка Ніна Кравіц є другом фестивалю багато років і "не на боці війни та страждань, а на боці миру та єднання".

Фото: скріншот сторіс instagram.com/kalush.official

Фото: скріншот сторіс instagram.com/kalush.official

 

 

Новини по темі: Фестивалі Kalush