Завантажити ще

«Тед-мандрівник: Закляття мумії»: лже-археолог випускає єгипетське закляття у Мексиці

«Тед-мандрівник: Закляття мумії»: лже-археолог випускає єгипетське закляття у Мексиці
Фото: Постер B&H film distribution

Гарна новина для тих, кому сподобався нагороджений численними преміями іспанський мультфільм «Тед-мандрівник і Таємниця царя Мідаса» (2017). У жовтні нам покажуть продовження пригодницької сімейної стрічки на великих екранах.

Нагадаємо, колись Тед Джонс був звичайнісіньким будівельником у Чикаго і мріє про надзвичайні пригоди по всьому світу. Та якось його приймають за археолога і відправляють на пошуки загублених скарбів інків. Так і почалися пригоди, які дуже часто призводять до небезпечних ситуацій.

Нова пригода розпочинається у Мексиці. Тед, який вже неодноразово був на розкопках, так і не отримав визнання від археологів, які не вважають його своїм колегою. І не дивно – адже Тед вічно щось псує. Ось і на розкопках індіанського храму у Мексиці Тед (чи то пак його песик Джеф) випадково руйнує саркофаг та випускає небезпечне заклинання, яке може занепастити не лише Теда, а й його друзів. Тож, щоб зняти закляття, Теду доведеться добряче помандрувати – з Мексики до Чикаго, далі у Париж та Єгипет, щоб відшукати Смарагдову  скрижаль і з’ясувати, яке відношення єгипетська мумія має до мексиканського храму.

Оригінальна назва: Tad The Lost Explorer And The Emerald Tablet

Старт в Україні: 13 жовтня 2022

Жанр: сімейна пригода, анімація

Режисер: Енріке Ґато («Тед Джонс і Загублене місто», «Тед-мандрівник і таємниця царя Мідаса»).