Завантажити ще

На концерті у Литві Лайма Вайкуле вийшла на сцену із прапором України

На концерті у Литві Лайма Вайкуле вийшла на сцену із прапором України

Латвійська співачка Лайма Вайкуле висловила свою позицію відносно війни Росії проти України. Під час концерту у литовській Паланзі артистка вийшла на сцену з українським прапором у руках. Про це пише "Delfi".

- 31 липня Лайма Вайкуле дала концерт у литовському курортному місті Паланга, де разом із музикантом Янісом Стібеліcом винесла на сцену український прапор. Таким чином, артистка нарешті висловила свою чітку думку, на чиїй вона стороні, - пише видання.

У коментарі журналістам Вайкуле підтвердила, що підтримує Україну, проти якої Росія розпочала війну. Співачка наголосила, що війська РФ запускають ракети по українським селам та містам, знищуючи "все живе".

- А як же по іншому? Чого ще від мене можна було чекати? Ми живемо у Латвії, я громадянка Латвії, наша політика та позиція зрозумілі. З тим, що я говорила, було зрозуміло. Якби я не хотіла нічого коментувати, я мовчала б. Я думаю, що у Латвії немає людей, які за війну. Ось ми дивимося на блакитне небо, а по Україні запускають ракети, вбиваючи все живе, - заявила вона.

Що стосується концертів на території Росії, співачка поки що не допускає такої можливості. За її словами, зараз вся Балтія має бути єдиною у позиції відносно війни проти України.

– Я навіть не знаю, як це може відбуватися емоційно! Але я не хочу, щоби люди ненавиділи. Ти громадянин Латвії, і не має значення, який ти національності. Ми всі маємо бути разом проти війни, проти тих, хто розв'язав цю війну, - наголосила артистка.

Музикант Яніс Стібеліс, який вийшов разом із Вайкуле на сцену з нашим прапором, уже неодноразово висловлював підтримку нашій країні. За його словами, такі жести вже здаються йому загальноприйнятою нормою. Також він розповів, що танцювальний колектив, який брав участь у номері співачки, є українцями.