Завантажити ще

Репер Скриптоніт пожертвував 20 тисяч доларів у фонд Єфросініної

Репер Скриптоніт пожертвував 20 тисяч доларів у фонд Єфросініної
Фото: instagram.com/scrip.tonite_

Казахський репер Скриптоніт пожертвував Україні 20 тисяч доларів. Виконавець перерахував кошти до «Фонду Маша» Маші Єфросініної. Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду.

– Ці кошти було спрямовано на закупівлю ліків для Центру первинної медико-санітарної допомоги №9, Київського обласного центру перетину та Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша для дітей та дорослих, – сказано у пості фонду.

Напередодні Скриптоніт розпочав свій концерт в Алмати з хвилини мовчання – на згадку про жертв січневих протестів у Казахстані та загиблих через повномасштабне вторгнення Росії до України. Після цього глядачі в залі нагородили його гучними аплодисментами, вигукуючи "Молодець!".

Скриптоніту 32 роки. На сцені - з 2009 року, але популярності набув після виходу треку VBVVCTND. Найвідоміші його хіти: "Ламбада" "Мультибрендовый", Baby mama, "Вечеринка", "Притон", "Это любовь".

У липні телеведучий Дмитро Комаров продав свій раритетний автомобіль на аукціоні за 1 мільйон гривень. Усі гроші від продажу він перерахує на допомогу ЗСУ.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від "Фонд Маша" (@masha.foundation)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від якоїсь Садиков (@saddykov)

 

 

Новини по темі: Реп