Завантажити ще

Компанія Ахметова виплатить звільненим співробітників від 3 до 12 окладів

Компанія Ахметова виплатить звільненим співробітників від 3 до 12 окладів
Фото: scm.com.ua/

Медіахолдинг Ріната Ахметова «Медіа Група Україна» починає звільняти працівників через вихід бізнесмена із медіа-бізнесу. Кожному обіцяють виплатити від 3 до 12 «довоєнних» окладів, залежно від кількості років роботи. Про це повідомила директорка з комунікацій System Capital Management Наталія Ємченко.

- Збільшити кратер на вихідну допомогу - рішення нашого Акціонера, для нього важливо, щоб у людей був час спокійно визначитися що далі. З понеділка почнеться перша хвиля [звільнень]- ті, хто зараз у зв’язку із війною не задіяні у виробничих процесах. Вдячні абсолютно кожному і кожній за всі роки спільної роботи, впевнені в професіоналізмі кожного і дуже-дуже-дуже шкодуємо що не можемо працювати із вами в медіа і надалі, - написала Ємченко.

SCM також гарантує виконання всіх інших фінансових зобов’язань перед колективом «Медіа Групи Україна», включаючи нарахування виплат за невикористані відпустки. В SCM підкреслюють, що розмір вихідної допомоги трудовому колективу безпрецедентний для українського медіа-ринку. За законом, рядовим співробітникам виплачуть по два оклади, а директорам - по шість. 

Про вихід інвестиційної компанії SCM із медійного бізнесу заявив 11 липня її власник – український олігарх Рінат Ахметов. За його словами, "Медіа Група Україна" відмовиться на користь держави від усіх ефірних та супутникових телевізійних ліцензій каналів та від ліцензій друкованих медіа. Рішення було прийнято у зв'язку з законом про деолігархізацію.

Новини по темі: Журналісти Ринат Ахметов