Завантажити ще

Дмитро Танкович – про співпрацю з Nexta: Я на боці правди, а не екстреміст

Дмитро Танкович – про співпрацю з Nexta: Я на боці правди, а не екстреміст
Фото: facebook.com/dima.tank

Дмитро Танкович прокоментував співпрацю із забороненим у Білорусі YouTube-каналом Nexta Live. Видання “ Наша Ніва ” відзначило, що через це ведучий та гуморист автоматично отримав на батьківщині статус екстреміста.

- Не почуваюся якимось підривником спокою, бо не звертаю уваги на зусилля білоруської чи російської пропаганди. Так, саме вони підкидають теми нових випусків передачі. Але на персональному рівні вони не варті уваги. Я перебуваю на боці правди і щиро вірю, що вона переможе, хоч би як пафосно це звучало, - сказав Танкович.

Білоруські журналісти зазначили, що таким чином колишній фронтмен мінської команди КВН «ЧП» повернувся до білоруського ефіру. Дмитро Танкович розповів, що ідея співпраці із Nexta Live з'явилася за два дні до російського вторгнення в Україну. Однак перші тижні березня було не до передачі. Писати сценарії Танковичу допомагають білоруські гумористи.

Довідка

Наприкінці червня на YouTube-каналі Nexta Live почала виходити передача «А я вам зараз покажу». У випусках Дмитро Танкович із гумором коментує абсурдні новини з Росії та Білорусі. Це адаптація програми на телеканалі "Київ" для російськомовної аудиторії. Окремі випуски « А я вам зараз покажу » набирають понад мільйон переглядів.

На початку повномасштабної війни Танкович вивіз сім'ю з України до Варшави та поїхав сам, бо зберіг білоруський паспорт. У квітні він розповів, що їхній будинок у Бучі розморадерили російські солдати.

У травні 2022 року Nexta Live став найбільшим білоруським YouTube-каналом за кількістю переглядів. У квітні Верховний суд Білорусі визнав проекти Nexta, Nexta Live та Luxta «терористичною організацією» та заборонив їхню діяльність. У жовтні 2021 року білоруське МВС оголосило Nexta екстремістським формуванням. Для їх засновників та підписників передбачено кримінальну відповідальність.

Новини по темі: Гумор Білорусь телеведучий