Завантажити ще

Екс-дружина Остапчука назвала Горняк "професійною коханкою Шуфрича". У відповідь телеведучий розсекретив судимість колишньої

Екс-дружина Остапчука назвала Горняк
Фото: колаж "КП в Україні"/instagram.com/dfbobrov

Колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що має проблеми з психікою. В інтерв'ю YouTube-проекту Аліні Доротюк Олена розповіла, що регулярно стикається з агресією з боку екс-коханого та порівняла його з президентом РФ Путіним.

- Це людина із розладом особистості. І не помічати це просто неможливо, – наголосила Олена. - Яскравий приклад – Путін. Ось він упевнений, що може так робити, але якщо йому сказати неприємне слово не можна. Це жахливе порівняння, але це так. Щодо діагнозу я впевнена, бо я була присутня в кабінеті лікаря, коли йому говорили, що така проблема є. Записи в історії хвороби, я гадаю, немає. Хоча короткий курс лікування був.

Войченко запевнила, що не перешкоджає спілкуванню колишнього чоловіка з дітьми. За її словами, шоумен допоміг матеріально, коли вона разом із сином та донькою виїхала з України до Канади. Однак пізніше став погрожувати і просив їх повернутися на батьківщину.

- Він прямим текстом бажав мені смерті, довго озвучував, що не треба було вивозити дітей і вони були у безпеці у бомбосховищі. Після того, як мене послали п'ять разів, я зробила те саме. І після цього він образився і днів 20 не дзвонив, – уточнила Войченко.

Крім цього, в інтерв'ю Олена назвала нову дружину Остапчука Крістіну Горняк "професійною коханкою Шуфрича".

- Я, в принципі, не хочу обговорювати жінку, яка претендує стати матір'ю, мачухою чи ще кимось для моїх дітей, бо я справді не вірю, що вона нею стане. Тому що це абсурдна ідея сама по собі. Крім того, її особисті характеристики дуже далекі від того, до чого звикли мої діти. Але її історію чи послужний список, як писали мені мої підписники в Instagram, просто приголомшують.

У відповідь Горняк заявила у сторіс, що втомилася від образ Войченко та розкрила невідомі подробиці про саму Олену. За словами Крістіни, колишня дружина Остапчука раніше різала собі вени та має судимість у США за крадіжку продукції у парфумерно-косметичному магазині. Кохана шоумена також заявила, що батько Войченко крав гектари землі, а її брат - організатор злочинної групи і зараз перебуває у СІЗО.

- Ти кажеш, що я там якась професійна коханка, чи повія тощо? Ахахах, так це смішно, бо краще бути коханкою (за словами твоїх підписників), ніж із сім'ї, де брат організатор ОЗУ з насильством, тортурами, підробкою документів, зміною прізвища, тортурами гарячими прасками жінок, - підсумувала кохана телеведучого, надавши скріншот з поліції – поділилася у сторіс Гірник.

Фото: сторіс instagram.com

Фото: сторіс instagram.com

Фото: сторіс instagram.com

Фото: сторіс instagram.com

Схожі сторис з'явилися і в профілі Остапчука:

– Я терпів три роки. Три роки!!! Бо є діти. Тому що я тебе поважаю, як мати наших дітей. І це погано насамперед для них – розкидати це на вентилятор. Але ти перейшла межу. Ти образила мою дружину, яка ні слова про тебе ніколи не сказала. Тому я попереджав, – заявив Остапчук.

У травні Володимир Остапчук розповів в інтерв'ю “КП в Україні”, що не спілкується з дітьми три місяці після того, як вони з матір'ю поїхали до Канади. Телеведучий заявив, що колишня дружина не дає з ними спілкуватися, проте він знає, що діти ходять до школи та садка. За словами Остапчука, його дзвінки скидають.

Фото: сторіс instagram.com

Фото: сторіс instagram.com

Фото: сторіс instagram.com

Фото: сторіс instagram.com

Новини по темі: Володимир Остапчук