Завантажити ще

Дівчата вже дорослі: доньки Фреймут, Полякової, Кошового, Матвієнко та їхні бойфренди

Дівчата вже дорослі: доньки Фреймут, Полякової, Кошового, Матвієнко та їхні бойфренди
Фото: Instagram.com/zlata_mitchell/

«Як швидко летить час», - написала Тоня Матвієнко, вітаючи старшу доньку Уляну з 23-річчям. Здається, зовсім недавно зіркові мами постили у соцмережах малюків, а сьогодні ці малюки вже дорослі красуні, які публікують фото зі своїми обранцями.

Варя Кошова

Старшій доньці Євгена Кошового Варварі - 14. Свого бойфренда Варя засвітила нещодавно на прогулянці містом. Хлопець підписаний в Інстаграмі під ніком trapprotector. На нього підписаний і тато Варі - Євген Кошовий.

В інтерв’ю ЖВЛ минулого року Ксенія Кошова зізнавалася, що обранець дочки навчається з нею в одній школі.

«Буває таке, що ти їй - біле, а вона тобі - чорне. І ось ну ніяк! Всяке буває. Зараз вони дуже складні. Зізнаюся, у нас ще хлопець з'явився. Хороший хлопчик. Рано, так. Ось він перший виявив ініціативу. Вони навчаються в одній школі», – розповіла дружина артиста.

Проте в інтерв’ю «КП» Варя говорила, що її найкраща подружка – це мама. Також дівчина розповідала, що хоче бути акторкою та співачкою, і дуже пишається тим, що у своєму віці знає, ким хоче бути. У 2016 році вона брала участь у передачі «Розсміши коміка. Діти», де виграла 20 000 гривень і віддала їх дитячому будинку. Двічі брала участь у проєкті «Голос. Діти». 2018-го в «Лізі сміху» спародіювала свого батька. В 2020-му зіграла одну з головний ролей в комедійному серіалі «Батько рулить».

Варя Кошова зі своїм бойфрендом. Фото: Instagram.com/kosshevayaa/

Варя Кошова зі своїм бойфрендом. Фото: Instagram.com/kosshevayaa/

Злата Мітчелл

Старша донька Олі Фреймут, якій у лютому виповнилося 16, опублікувала фото, на яких обіймає та цілує свого бойфренда Оскара.

Злата вже близько року живе в Америці. Мешкає і навчається вона у школі-інтернаті за межами Санта-Барбари. Дівчина зізнається, що намагається робити все, щоб не розгубити мрії та побудувати своє майбутнє. Причому, за її словами, перші шість місяців у новій країні були дуже важкими.

«Я пережила стільки складних емоційних станів, що, здавалося, це страшний сон. Я відчуваю, що мені потрібно більше займатися тим, що мені подобається, інакше мене задушить рутина, і я боюся втратити іскру», - відверто розповіла Злата в соцмережі.

Вітаючи доньку з днем народження, зіркова мама написала:

«Мені завжди здавалося, що не я тебе виховувала, а ти мене. Ось так у нас з тобою все навпаки. Але ці роки - найщасливіші, найзухваліші, най... Роки, виконані на фортісімумі. У тобі галицька і шотландська кров, ти горда і незламна».

Злата Мітчелл живе у США та зустрічається з хлопцем на ім’я Оскар. Фото: Instagram.com/zlata_mitchell/

Злата Мітчелл живе у США та зустрічається з хлопцем на ім’я Оскар. Фото: Instagram.com/zlata_mitchell/


Марія Полякова

17-річна донька Олі Полякової зустрічається з хлопцем на ім’я Денис. Нині Маша з молодшою сестрою та мамою перебувають у Франції, то ж стосунки з бойфрендом вона підтримує на відстані.

В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» Маша розповіла, що про війну дізналася саме від свого хлопця, який зателефонував їй зранку. Її бойфренд залишився в Україні, і відтоді вони спілкуються лише онлайн.

«Граємо в комп'ютерні ігри, проходимо разом квести онлайн, дивимося мультики «Барбі». Я не думаю, що мої батьки дозволять мені повернутися в Україну, адже в мене різні справи, навчання. А він до мене сам не може приїхати, адже його батьки не хочуть їхати», - каже Маша.

Дівчина готується до вступу в музичний коледж. За словами Олі Полякової, донька мріяла вступити в Берклі у Бостоні, але це дуже дорогий заклад, і сьогодні у них немає можливості оплачувати їй таке дороге навчання.

«Я вступатиму на музичну спеціальність, на вокал, планую за кордоном і в Україні. Куди вступлю, туди й вступлю. Хочу спробувати в Англії, тому що вони зараз зробили велику знижку для українських учнів, тому це гарний шанс», - додала Маша.

Маша Полякова познайомила свого обранця з батьками. Фото: Instagram.com/mashapolyakova/

Маша Полякова познайомила свого обранця з батьками. Фото: Instagram.com/mashapolyakova/

Уляна Матвієнко

Старшій дочці Тоні Матвієнко – 23. Уляна вже давно має стосунки з хлопцем на ім’я Єгор, а кілька років тому, як зізналася Тоня, вони почали жити разом. Бойфренд Уляни переїхав до їхнього будинку.

Минулого року Ніна Матвієнко говорила, що їх семеро живуть під одним дахом:

«Внучка повернулася до нас із хлопцем, син із монастиря повернувся, Тоня з дитиною та Арсеном – нас семеро людей у ​​будинку». 

Уляна не дуже любить публічність, але раніше зіркова мама розповідала, що донька навчалася на режисерському факультеті.

Уляна Матвієнко уже давно у стосунках з Єгором. Фото: Instagram.com/8.23.88/

Уляна Матвієнко уже давно у стосунках з Єгором. Фото: Instagram.com/8.23.88/